ویلاهای عباس‌آباد

اقامتی به یادماندنی در ویلاهای لوکس عباس آباد

مجتمع تفريحی عباس آباد

مجتمع تفریحی توريستي عباس آباد(بام همدان) یکی دیگر از زیرمجموعه های شرکت سیاحتی علیصدر بر فراز بلندايي از یک سو مشرف به شهر همدان و از سوی دیگر به کوهستان الوند و باغهای سرسبز آن از دیرباز مورد توجه بوده است بگونه ای که در زمان هاي گذشته به هنگام تغییر حاکم شهر بر روی آن طبل می‌نواخته‌اند.

همچنین این مجتمع با بهره گیری از موقعیت خاص خود و امکاناتی همچون ویلاهای اقامتی مدرن، رستوران جزیره‌ای، کافی شاپ، شهربازی و… یکی از بهترین و پربازدیدترین مناطق گردشگری همدان می‌باشد.

تپه عباس آباد همدان در نزدیکی و مشرف به میدان قائم قرار دارد .این تپه به دلیل مشرف بودن به شهر همدان ، همواره از موقعیت ویژه ای برخوردار بوده است در گذشته هر گاه حاکمی تغییر می کرد، در بالای آن ساز و طبل و کوس نوبتی نواخته می شد و به همین جهت به تپه نقاره خانه نیز معروف بوده است .

یکی از پارک‌های زیبا و دیدنی شهر، به ویژه مناسب برای میهمانان تابستانی همدان، بام همدان است که در بالای تپهٔ عباس‌آباد واقع شده‌است. دو جاده یکی از ابتدای چهار باغ ارم و دیگری از اوائل جاده گنجنامه، دسترسی به بالای تپه را امکان پذیر می نماید.

علاقمندان می توانند از طریق کوچه باغ های اطراف تپه پیاده به بالا بروند و شاهد فضای سبز باغات و دورنمای شهر همدان و آب و هوای مطبوع آنجا باشند. در ضلع جنوب شرقی این مجتمع ، آبشار مصنوعی زیبائی وجود دارد .
این تپه از یک سو به شهر زیبای همدان و از سوی دیگر به باغهای سرسبز عباس آباد و کوهستان زیبای الوند مشرف می باشد.در این مجتمع چندین دستگاه ویلای زیبای سنگی احداث گردیده که از آخرین امکانات روز دنیا برخوردار بوده که می تواند اقامتی ناب را در بام همدان برای تمامی بازدید کنندگان و مسافران گرامی رقم بزند.

امکانات رفاهی

مسیر یابی عباس آباد

ویلاهای عباس‌آباد

........................................................................

ویلاهای عباس‌آباد

.....................................................................................................