En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > ‍ انعقاد تفاهم‌نامه گردشگری علیصدر با سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

مهدی مجیدی اظهار کرد: با توجه به بازگشایی غار علیصدر و پذیرش میهمان در ویلاها از ابتدای خردادماه سال جاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، این شرکت در راستای ایجاد تسهیلات برای هموطنان به ویژه کارکنان دولت و سازمان‌ها و نهادها بلیت غار علیصدر را با تخفیف ویژه ارائه می‌کند.

11 آگوست 2020
کد خبر: 5800

‍ 🛑انعقاد تفاهم‌نامه گردشگری علیصدر با سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

↩️مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر از تفاهم با سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بمنظور اعمال تخفیف بلیط برای بازدید از غار علیصدر و اقامت در ویلاهای عباس آباد شهر همدان خبرداد.

↩️مهدی مجیدی عنوان کرد : در این راستا سازمان شهرداریها بخشنامه ای به معاونین امور عمرانی استانداریهای سراسر کشور ابلاغ کرده است .

↩️وی گفت : در این بخشنامه  از پرسنل شهرداریها و دهیاریهای کشور دعوت شده است  تا آنها برای بازدید از غار علیصدر و اقامت در ویلاها از تخفیف ۴۰ درصدی برخوردار شوند

↩️مهدی مجیدی اظهار کرد: با توجه به بازگشایی غار علیصدر و پذیرش میهمان در ویلاها از ابتدای خردادماه سال جاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، این شرکت در راستای ایجاد تسهیلات برای هموطنان به ویژه کارکنان دولت و سازمان‌ها و نهادها بلیت غار علیصدر را با تخفیف ویژه ارائه می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته با مذاکره و نشست‌های دوجانبه با برخی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات پیرامون ارائه بسته‌های تخفیف ویژه به دنبال معرفی هرچه بیشتر ظرفیت‌های گردشگری استان همدان و این موهبت الهی به هموطنان هستیم.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به کاهش بازدیدکننده نسبت به مدت مشابه در سال‌های قبل و مدت محدود فصل گردشگری در استان همدان و همچنین وجود جاذبه‌های تاریخی و طبیعی به ویژه غار علیصدر و مجتمع تفریحی عباس‌آباد یادآور شد: در راستای معرفی بزرگترین غار آبی جهان به هموطنان با تنظیم تفاهمنامه با وزارتخانه‌ها و نهادها با اعطای تخفیف بلیت غار علیصدر امیدواریم شاهد توسعه بیش از پیش و رونق در حوزه گردشگری استان باشیم.

↩️وی از تامین اسکان در مجموعه علیصدر خبر داد و گفت: با وجود هتل ایرانگردی و جهانگردی و سوئیت‌ها و ویلاهای اقامتی مجتمع سیاحتی علیصدر و مجتمع تفریحی عباس‌آباد در خانه‌های بوم‌گردی دارای مجوز، بازدیدکنندگان می‌توانند اقامت شبانه‌روزی داشته باشند و از امکانات رفاهی و گردشگری علیصدر در فضای باز و رعایت نکات بهداشتی استفاده کنند.

↩️مجیدی پذیرش بازدیدکنندگان در غار علیصدر را از ساعت ۸ تا ۱۷ اعلام کرد و گفت: در تمام ایام میزبان میهمانان و گردشگران به ویژه هم‌استانی‌ها هستیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *