گردشگران تجربه اقامت در ویلاهای بام همدان را از دست ندهند

23 تیر 1402

موسس و رییس هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران در  بازدید از ویلاهای عباس آباد همدان گفت: ویلاهای این مجمتمع زیبا برای اقامت گردشگران بسیار مناسب بوده و میتواند در تمام ایام سال فرصت مناسبی را برای اقامت گردشگران ایجاد کند .
ابراهیم پورفرج گفت: در بازدیدی که به همراه تنی چند از فعالان گردشگری و روسای دفاتر خدمات گردشگری در حاشیه تور آشناسازی همدان داشتیم ، ویلاهای اقامتی این مجتمع بسیار زیبا شیک و تمیز بود و امیدوارم این بازدید باعث همکاری های بعدی برای اقامت گردشگران خارجی و داخلی در این مجتمع باشد.
 مدیرعامل شرکت علیصدر نیز در جمع میهمانان این تور گفت: مجتمع تفریحی توریستی عباس آباد در دامنه های الوند و منطقه مصفای عباس آباد (بام همدان ) مشرف به شهر همدان واقع شده است.
کریم ملکی ادامه داد: ویلاهای اقامتی عباس آباد شامل ۳۴ واحد است که تعداد 10 واحد آن به صورت دوبلکس ۱۰۰ متری دو خوابه و تعداد 24 واحد آن به صورت ۶۰ متری یک خوابه با امکانات رفاهی مطلوب می باشند. از جمله امکانات واقع در این ویلاها می توان به تلویزیون، تخت خواب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، تلفن و مبلمان، آشپزخانه جهت پخت و پز، اسپیلت و اینترنت رایگان اشاره کرد.
ملکی افزود: بمنظور همکاری بهتر با دفاتر خدمات مسافرتی کشور تمهیدات خوبی اندیشیده شده که امیدواریم بتوانیم میزبانان شایسته ای در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برای گردشگران باشیم.

گردشگران تجربه اقامت در ویلاهای بام همدان را از دست ندهند

تاریخ خبر: 23 تیر 1402