En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گرامیداشت روز زن در شرکت سیاحتی علیصدر

مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر با تبریک مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن گفت: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است به طوری که بانوان با پشتکار قوی خود توانسته اند در کنار خدمت به سلامت روح و روان خانواده، در فعالیت های اجتماعی هم بدرخشند.

مهندس مجیدی از حضور فعال و همکاری بی شائبه بانوان شاغل در مجموعه تقدیر و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی و پیشرفت قابل ملاحظه وظایف محوله اداری در این مجموعه تاکید کرد.

وی تصریح کرد: میلاد سراسر نور و پر برکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، فرصتی بود تا از زحمات شما بانوان گرامی تقدیر نمائیم.

مهندس مجیدی مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر ضمن گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و پاسداشت مقام زن، گفت: بر خلاف گذشته، امروزه زنان به اندازه مردان، توانا، مستعد و قابل اتکا هستند و ظرفیت و توانایی لازم را برای ارتقاء و بهره وری بیشتر دارند.

ایشان در ادامه یکی از معیارهای توسعه یافتگی یک کشور را حضور زنان در عرصه اقتصادی دانست و اضافه کرد: بدون شک در پیشبرد اهداف شرکت سیاحتی علیصدر نیز بانوان نقش به سزایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *