En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > پیام نوروزی مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر

پیام نوروزی حمیدرضا یاری، مدیرعامل شرکت سیاحتی علی‌صدر

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی

به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

نوروز باستانی و بهار زیبای طبیعت یک‌بار دیگر از رسیده و دل‌ها پذیرای تحولی دوباره گشته است. بهار شروع دوباره زیستن است و آغازی برای تحول زندگی آدمی.

هر بهار جلوه‌ای است از خلقت چندباره آفرینش و چه زیباست که جشن نوروز ما ایرانی‌ها هم‌زمان است با تولد دوباره زمین و جلوه‌گری شکوفه‌ها بر درختان.

بسیار شادمان و خرسندیم از اینکه سال ۱۳۹۷ خورشیدی هم‌زمان گشته با میزبانی کهن شهر همدان از دو رویداد مهم بین‌المللی. همدان در این سال به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی(۲۰۱۸) میزبان وزرای گردشگری کشورهای عضو شورای گفت‌وگوی آسیا و نیز میزبان چهلمین اجلاس سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) خواهد بود و این افتخار بزرگی است برای شهری که نخستین پایتخت جهان بوده و گوشه و کنار آن پر از آثاری است که شکوه تاریخ این سرزمین را به رخ جهانیان می‌کشد.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی به همه مردم ایران از فارس و کرد و لر و لک و بلوچ و ترک و عرب و ترکمن، امیدوارم سال جدید، سالی پر از خیر و برکت برای همه ایرانیان عزیز باشد و در این سال شنیدن خبرهای خوب لبخند را بر لب‌ همگان بشاند.

بی‌شک سال ۹۷ فرصت مغتنمی است تا ایرانیان در کنار خانواده‌های خود به همدان سرزمین مادها سفر کرده و لحظات نابی را در دفتر خاطرات‌شان به ثبت برسانند.

استان همدان سرزمین راز و رمزهای فراوانی است که می‌تواند سفری هیجان انگیز را برای همه گردشگران رقم بزند. در کنار همه جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده این استان، تماشای بزرگ‌ترین و زیباترین غار آبی جهان یعنی غار علی‌صدر تجربه بی‌بدیلی است که هر تماشاگری را وادار به تکرار این تجربه می‌کند.

پس منتظر دیدار همه شما در مهد تاریخ، تمدن و زیبایی‌های شگرف طبیعت هستیم.

با تقدیم احترام
حمیدرضا یاری
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *