En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > همدان 2018 و رئیس شورای شهر همدان
14 ژانویه 2018
دسته:
کد خبر: 2960

رئیس شورای شهر همدان در گفتگویی اختصاصی با جام جم می گوید:

 

در برنامه گردشگری همدان۲۰۱۸ شهرداری همدان مسئولیت کمیته تبلیغات را به عهده دارد اما این معنا نیست که تنها تبلیغات شهری را انجام دهد، بلکه رسیدگی به تلویزیون های شهری و ایجاد آن، زیبا سازی مناطق شهری، ساماندهی ورودی و خروجی سه گانه شهر همدان،اتمام عملیات عمرانی در سطح شهر، نورپردازی، فضای سبز را نیز به عهده دارد و این ها نیازمند کمک های مالی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است، چرا که برای به نتیجه رساندن تقاطع غیر هم سطح شهید همدانی و آماده سازی آبرومند ورودی های سه گانه شهر همدان از سمت تهران، از سمت کرمانشاه و از سمت ملایر به بودجه نیازمند است.
ابراهیم مولوی ادامه می دهد: در بحث ورودی مسیر ملایر کار را آغاز کردیم و خوشبختانه ۴۰ درصد پیشرفتی فیزیکی داشتیم، همچنین در مسیر تهران و لاین ورودی از میدان فرودگاه تا پل فرهنگیان را به اتمام رساندیم.
مولوی اظهار می کند: در مسیر تهران و در لاین خروجی متاسفانه درگیر دو کارخانه خوش نوش و کیوان هستیم و علیرغم اینکه ۵ سال است، مبلغ ۲میلیارد تومان برای اعمال ماده ۸ به حساب دادگستری همدان واریز کرده ایم، اما هنوز به هیچ نتیجه مطلوبی نرسیده ایم و از مجموعه قضایی انتظار داریم که برای اعمال ماده ۸ دستورات لازم را صادر کنند تا این معبر بازگشایی و ظرف دو ماه آینده این مسیر شهر همدان را تعریض، زیر سازی و آسفالت کنیم.
این مقام مسئول در خصوص پیاده راه سازی خیابان های شهر همدان نیز می گوید: خوشبختانه بعد از پیاده راه سازی خیابان بوعلی و استقبال مردم، پیاده راه سازی میدان امام و خیابان اکباتان در دستور کار قرار گرفت که امیدواریم تا دهه فجر افتتاح این دو مسیر را داشته باشیم.
مولوی با اشاره به کشف آثار باستانی در میدان امام خاطر نشان کرد: طرحی آماده شده است که میانه میدان تبدیل به موزه ای شیشه ای شود و اشیا کشف شده در آن قرار بگیرد.

رئیس شورای شهر همدان با تاکید براین که شورای شهر همدان به دنبال کمترین آسیب به محیط زیست و فضای سبز همدان است،اذعان می کند: در بحث،مدرسه جنت با مالک مذاکراتی انجام شده است تا بتوانیم این مدرسه را مرمت و احیا کنیم.
ابراهیم مولوی در پایان با اشاره به آسفالت محلات گفت: قرار است اولین نشست شورای شهر همدان در محله حصار مطهری باشد و قطعا به مشکلات مردم این منطقه رسیدگی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *