En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > همدان 2018 درنگاه مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر خبر داد
همدان روی خط شبکه‌های فراملی
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه همدان فرصت معرفی همدان در نمایشگاه گردشگری را از دست نداد، گفت: طی قراردادی روزی چند خبر همدان از شبکه‌های پرس تی وی، آی فیلم، العالم و العربیه پخش می‌شود.

حمیدرضا یاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به حضور شرکت سیاحتی علیصدر در کنار همدان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته اظهار کرد: امسال گردشگری همدان با عنوان «کودک و خانواده» در نمایشگاه حضور یافته و سالن مجزایی به همین منظور به همدان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه از غرفه‌های شاد و کودکانه جهت تشویق و ترغیب کودکان استفاده شده است، افزود: برای نخستین بار است که نمایشگاه گردشگری بخشی را به «کودک و خانواده» اختصاص داد که قصد داریم در سال‌های آینده این مسئله در همدان گسترش یابد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه هدف این است همدان را در آینده به عنوان شهر گردشگری «کودک و خانواده» معرفی کنیم، بیان کرد: این عنوان برندی است تا بتوانیم استان همدان را معرفی کنیم.

وی در خصوص چگونگی انتخاب عنوان«کودک و خانواده» برای همدان اظهار کرد: سازمان میراث فرهنگی چنین پیشنهادی را به همدان داد و ما نیز ضمن استقبال از این برند، با این عنوان در نمایشگاه شرکت کردیم.

یاری با اشاره به اینکه کودکان در این نمایشگاه با دریافت کتاب‌های تاریخی به زبان کودکانه از همدان با این کهن‌شهر آشنا می‌شوند، یادآور شد: با توجه به اینکه خانواده نیز همراه کودکان هستند، سعی داریم با اجرای برنامه‌های موزیکال آنها را جذب کرده و همدان را به آنها بشناسانیم.

وی در پاسخ به سوال که آیا فرصت معرفی همدان 2018 در این نمایشگاه از دست رفت، گفت: اصلاً چنین نیست، زیرا در این چند روز برپایی نمایشگاه، سالن همدان از سایر استان‌ها شلوغ‌تر بود و تم 2018 در همه برنامه‌ها لحاظ شد و این اتفاق فرصت بسیار خوبی برای همدان بود.

*متأسفم که برخی نقد تخریب‌گرایانه دارند

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر خاطرنشان کرد: متأسفم که وقتی در همدان کار خوبی صورت می‌گیرد، چند نفر نقدهایی می‌کنند که شبیه تخریب است، زیرا نقد خوب باید سازنده باشد و موجب دلسردی دیگران نشود.

وی با بیان اینکه همدان در این نمایشگاه همه برنامه‌ها را با تم رویدادهای گردشگری 2018 برگزار کرده است، اضافه کرد: مجری‌های کودک همدانی و ملی با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد برای کودکان و خانواده‌های حاضر فضای بسیار مناسبی را در غرفه همدان دارند که این برنامه در معرفی همدان و دو رویداد گردشگری 2018 بسیار اثرگذار است.

یاری با بیان اینکه رویکرد حضور در نمایشگاه معرفی همدان 2018 است، افزود: روزانه یک ساعت و نیم برنامه زنده از سالن همدان در نمایشگاه پخش می‌شود و همچنین طی قراردادی روزی چند خبر همدان از شبکه پرس تی وی، آی فیلم، العالم و العربیه پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *