En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > همدان در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشاير كشور

سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشاير كشورامروز 96/12/15 با حضور معاون اول رئيس جمهور و جمعي از مسئولان در تهران افتتاح شد.  حضور استاندار همدان و هیئت همراه در افتتاحيه اين نمايشگاه به نقش مهم گردشگری در استان اشاره دارد.

بازديد استاندار همدان و معاون عمرانی استاندار از غرفه همدان در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشاير كشور این نمایشگاه تا 18 اسفند در نمایشگاه بین‌المللی تهران دائر است

‍ استاندار و معاون عمرانی استاندار امروز از غرفه همدان در سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستایی تهران بازدید کردند .
این نمایشگاه از امروز 15 اسفند ماه برپا و تا 18 اسفند در نمایشگاه بین‌المللی در تهران میزبان علاقمندان خواهد بود

معاون عمرانی استاندار در زمینه این نمایشگاه به کمیته اطلاع رسانی رویداد همدان ۲۰۱۷ گفت : این نمایشگاه می‌تواند برای همدان و حضور فعال سرمایه‌گذاران در همدان باشد.
محمود رضا عراقی ادامه داد: در این نمایشگاه 170 متر غرفه تولیدات پر کیفیت استان را عرضه می‌کند و یک خانه روستایی از خانه‌های روستایی نمونه استان به نمایش گذاشته شده است .

وی گفت: در این نمایشگاه علاوه بر تولیدات روستاها طرح‌های دانش‌بنیان و ایده نخبگان در فضایی جداگانه با همکاری پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان می‌تواند فرصتی برای ارائه این ایده و طرح‌ها باشد.
عراقی در پایان به اهمیت رویداد همدان ۲۰۱۸ اشاره کرد و گفت این نمایشگاه با محوریت رویداد همدان ۲۰۱۸ می تواند توانمندی‌های روستایی در استان همدان را در عرصه ملی و بین المللی معرفی کند و این همان فرصت طلایی در حوزه تبلیغات پتانسیل های گردشگری می خواهد بود .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *