En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری >  همدان باید سفیر فرهنگی ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد.

حاجی بابایی در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی اجلاس جهانی گردشگری ، اظهارکرد: همدان با سرمایه های فرهنگی فراوان باید معرف کشور در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد.

26 اکتبر 2018
کد خبر: 3370

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:

 همدان باید سفیر فرهنگی ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد.

حاجی بابایی در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی اجلاس جهانی گردشگری ، اظهارکرد: همدان با سرمایه های فرهنگی فراوان باید معرف کشور در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد.

وی تاکید کرد: این اجلاس فراملی ،فرصت بسیار ارزشمندی است که بتوانیم، فرهنگ ارزشمند ملی واستانی را به جهان معرفی کنیم.
نماینده مردم همدان با تاکید بر وجود جاذبه های گردشگری طبیعی،تاریخی، فرهنگی همدان گفت: برنامه ریزی برای بهره برداری از این فرصت، تکلیفی است که مدیران باید در سطح کشور واستان با برنامه عملیاتی به آن بپردازند.

وی ادامه داد: موقعیتی که پیش آمده است حاصل برنامه ریزهای موجود است، که باید با ارزیابی،آینده نگری، فرصت سازی، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، با هدف حفظ وبهبود شرایط موجود،ایجاد الگوی موفقی از گردشگری در سطح جهانی وملی از این موقعیت بهره برداری شود.

حاجی بابایی مدیران دستگاه‌های اجرایی را برای هماهنگی و تعریف برنامه های تاثیر گذاری که می تواند، پروژه های بزرگ وملی را جهت توسعه همدان جذب کند ،فراخواند وگفت: وظیفه مدیران دستگاه های اجرایی است که از این فرصت برای جذب منابع واعتبارات ملی تلاش کنند.

وی به برگزاری بیش از ۱۰۰ جلسه در طول یک ماه اخیر با مدیران دستگاههای اجرایی اشاره کرد و افزود: با توجه به پروژه های ملی ،باید در ایجاد زیر ساختهای گردشگری همدان ،تسریع شود، شخصا با مدیران دستگاههای اجرایی در سطح، ملی واستانی ، نشست های تخصصی صورت گرفته است، که نتایج رضایت بخشی داشته است.

نماینده مردم همدان خاطرنشان کرد: موزه هنرهای معاصر، موزه منطقه ای همدان، مخزن موزه غرب کشور، گردشگری بومی و روستایی در چهارمنطقه گردشگری همدان،کلنگ زنی منطقه صنایع مبتنی بر فناوری های برتر(های تک)، قطب دانشگاهی و قطب بهداشت و درمانی وپزشکی همدان با توسعه وتاسیس بیمارستانهای جدید، وبرنامه ریزی برای توسعه زیر ساختهای گردشگری فامنین و قهاوند از مواردی بود که در این جلسات در دستور کارقرار گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *