En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > نشست هم اندیشی مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با فعالان گردشگری همدان


بمنظور رونق بیش از پیش گردشگری در همدان این نشست در روز 2شنبه 19 دی ماه برگزار گردید

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام بانوان عنوان داشت: امروزه گردشگری یکی از صنعت های بزرگ در سراسر جهان محسوب می شود و نقش بسزایی در توسعه و رشد اقتصادی دارد. در این راستا تمام تلاش کارکنان مجموعه بزرگ شرکت سیاحتی علیصدر بر این است که بتوانیم ظرفیت های گردشگری خود را بخوبی معرفی کنیم و بیشترین میزان جذب مسافر به سمت غار علیصدر و ویلاهای عباس آباد (بام همدان) را داشته باشیم. حضور گسترده مسافران و استفاده از مجموعه خدماتی که در این مجتمع ها ارائه می شود قطعاً موجب رونق اقتصادی شرکت و کلید حل بسیاری از مشکلاتی خواهد بود که در حال حاضر با آن ها روبرو هستیم.
ملکی افزود: بمنظور تحقق توسعه و رونق اقتصادی نیازمند همکاری با فعالان گردشگری استان هستیم و امیدواریم با افزایش تعاملات و ارتباطات بیشتر با این سرمایه های بزرگ گردشگری استان ، بتوانیم مجموعه ای قوی تر از پیش در این حوزه داشته باشیم .
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در ادامه به تشریح برخی از برنامه های انجام شده، طرح ها و مطالعات صورت گرفته و برنامه های آتی شرکت پرداخت و عنوان داشت که محل دائمی جلسات حوزه گردشگری در شرکت علیصدر افتتاح خواهد شد تا محل مناسبی برای حضور و برگزاری جلسات بطور دائمی برای تمامی فعالان این حوزه باشد. در ادامه فعالان گردشگری حاضر در جلسه به ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای همکاری های بیشتر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *