En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از نگاه رسانه ها

بیشتر رسانه های استان مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر را که با حضور معاون هماهنگی وامور عمرانی استانداری همدان، شهردار همدان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان، تعدادی از معاونان و مدیرکل های استان، دهیار و اعضای شورای اسلامی علیصدر، کارکنان و مدیران شرکت سیاحتی علیصدر و شهرداری همدان و….برگزار گردید را پوشش دادند

14 می 2019
کد خبر: 4002

بخش خصوصی در زمینه توسعه گردشگری همدان سنگ تمام گذاشته است/توجه به صنعت گردشگری و توریسم یک ضرورت است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان بابیان اینکه در شرایط فعلی به مدیرانی احتیاج داریم که فراجناحی عمل کنند، گفت: تغییرات مدیریتی استان همدان در راستای بهبود امور است .

به گزارش ایسنا، منظقه همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت سیاحتی علیصدر، محمود رضا عراقی عصر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه امروز مدیریت واقعاً سخت شده و در هر جایی دشواری‌هایی دارد، گفت: این روزها مدیریت نیازمند آموزش‌های سنگین است و شخصی که مسئولیت می‌پذیرد باید تدابیر لازم را به کار گیرد تا خسته نشده و به راه خود ادامه بدهد .

وی با یادآوری اینکه شرکت سیاحتی علیصدر دوران سختی را پشت سر گذاشت آن هم در زمانی که اتفاقاتی در کشور افتاده بود، اظهار داشت: مدیرعامل سابق این مجموعه در انجام کارها ثابت قدم بود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه مدیرعامل جدید شرکت سیاحتی علیصدر از جمله مدیرانی است که در شرایط فعلی به این گونه مدیران احتیاج بیشتری وجود دارد، اظهار داشت: مجید درویشی فراجناحی عمل می‌کند و در راستای قانون پیش می‌رود .

وی با بیان اینکه غار علیصدر سالانه ۷۰۰ هزار گردشگر را ساپورت می‌کند به وضعیت اداره شدن این مجموعه اشاره کرد و با بیان اینکه به شرکت‌های خصوصی احتیاج داریم اما ساختار شرکت علیصدر خاص است، اظهار داشت: شرکت دولتی تنها می‌تواند کار حاکمیتی انجام دهد و در بخش خصوصی نیز مبنای کار بر سود است اما در علیصدر باید ضمن آنکه این مجموعه را حفظ کنیم به درآمد از محل غار علیصدر نیز بیاندیشیم .

عراقی با بیان اینکه ساختار فعلی مدیریت این مجموعه بهترین ساختار لحاظ شده است، اظهار داشت: بخش خصوصی در زمینه توسعه گردشگری همدان همواره کار کرده و برگزاری اجلاس جهانی گردشگری تمرینی برای کار گروهی و تعامل مجموعه‌ها در راستای توسعه گردشگری همدان بود که ماحصل تضارب آرا یک کار خوب تحویل داد .

وی  تصریح کرد: امیدواریم این تغییر و تحولات در بهتر شدن گردشگری و توسعه شرکت علیصدر مثمر ثمر باشد و بتوان بهتر و بیشتر در حوزه گردشگری پیش رفت.

مدیرعامل سابق شرکت سیاحتی علیصدر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در شرکت علیصدر اظهار کرد: ساخت ویلاهای عباس‌آباد و برقراری پروازهای همدان -مشهد و همدان- کیش از جمله اقدامات بوده است .

حمیدرضا یاری به خرید ساختمان اداری شرکت علیصدر اشاره کرد و بابیان اینکه این ساختمان ۱۷ سال در دست ورثه بود که در نهایت خریداری شد، افزود: ساخت ۳ رستوران، یک بازارچه، ایجاد پارکینگ با ظرفیت ۲ هزار خودرو، حل مشکل آب روستای علیصدر، آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌های روستای علیصدر نیز از دیگر اقدامات شرکت علیصدر بوده است .

یاری از خرید ۲۰ درصد سهام تله‌کابین گنجنامه نیز سخن گفت و با بیان اینکه اکنون شرکت علیصدر ۴۰ درصد سهام تله‌کابین را دارد، افزود: آخرین اقدام شرکت علیصدر برگزاری اجلاس جهانی گردشگری بود که به خوبی و با افتخار برگزار شد و در اجلاس چهل و یکم نیز گواهینامه مشاور سازمان جهانی را دریافت خواهد کرد .

وی با بیان اینکه سازمان جهانی گردشگری هنوز هیچ مشاوری خارج از سازمان ندارد اما علیصدر موفق به اخذ این گواهینامه شده است، به حاشیه‌هایی که برای علیصدر درست شد اشاره کرد و گفت: انتظارات زیادی از علیصدر دارند و با این انتظارات این مجموعه را اذیت می‌کنند .

یاری با بیان اینکه علی صدر ظرفیتی عظیم است تا جایی که می‌توان گفت بهشت خداوند در زمین در همدان قرار داده شده است، گفت: نباید ساختار مدیریتی شرکت سیاحتی علیصدر را بر هم زد و باید علیصدر را برای همدان نگه داشت .

ضرورت توجه به صنعت گردشگری و توریسم

مجید درویشی با بیان اینکه در راستای رونق اقتصادی توجه به صنعت گردشگری و توریسم یک ضرورت است، گفت: در راستای این اقدام شغل‌های بسیاری ایجاد می‌شود که امیدواریم با استفاده از امکانات خدادادی از جمله غار علیصدر ضمن معرفی آن به دنیا با جذب توریسم باعث رونق اقتصادی استان همدان شویم .

وی با بیان اینکه امیدوارم با کمک مجموعه علیصدر آرزوی مردم همدان در ثبت جهانی غار علیصدر محقق شود، اظهار داشت: با کمک اعضای هیئت مدیره شرکت سیاحتی علیصدر کارهای خوبی برای علیصدر به ارمغان خواهیم آورد .

درویشی از تلاش برای تبدیل شدن روستای علیصدر به شهر نیز سخن گفت و با بیان اینکه حمیدرضا یاری مدیرعامل سابق شرکت سیاحتی علیصدر این مجموعه را احیا کرد و خاطرات خوبی از خود به یادگار گذاشت، اظهار داشت: اصحاب رسانه از بازوان اصلی در رسیدن به اهداف تعیین شده هستند .

 

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: غار علیصدر سالانه پذیرای ۷۰۰ هزار گردشگر است و شرکت علیصدر در نوع مدیریت خود خاص بوده و ما برای توسعه گردشگری استان به اینگونه مدیریت‌ها نیاز داریم و امروز مدیریت واقعاً سخت شده و در هر جایی دشواری‌هایی وجود دارد و شخصی که مسئولیت می‌پذیرد باید تدابیر لازم را به کار گیرد و قاطعانه به راه خود ادامه بدهد.

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: غار علیصدر سالانه پذیرای ۷۰۰ هزار گردشگر است و شرکت علیصدر در نوع مدیریت خود خاص بوده و ما برای توسعه گردشگری استان به اینگونه مدیریت‌ها نیاز داریم.

به گزارش تابناک همدان، محمود رضا عراقی در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت علیصدر، افزود: امروز مدیریت واقعاً سخت شده و در هر جایی دشواری‌هایی  وجود دارد و مدیریت نیازمند آموزش‌های سنگین است و شخصی که مسئولیت می‌پذیرد باید تدابیر لازم را به کار گیرد و قاطعانه به راه خود ادامه بدهد.

وی ضمن قدر دانی از مدیریت حمید رضا یاری به عنوان مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر در طی پنج سال گذشته، خاطر نشان ساخت: یکی از خصوصیت‌های قابل توجه آقای یاری خصلت حرکت رو به جلو بود که هر کاری را به خوبی پیش می‌بردند و علیرغم همه مشکلات، ایشان در انجام کار‌ها ثابت قدم بودند.

عراقی با اشاره به اینکه مدیر عامل جدید شرکت فارغ از مدیران توانمند است، افزود: مجید درویشی فراجناحی عمل می‌کند و در راستای قانون پیش می‌رود.
وی با بیان اینکه ساختار فعلی مدیریت مجموعه شرکت علیصدر بهترین ساختار را دارد، اظهار داشت: بخش خصوصی در زمینه توسعه گردشگری همدان همواره کار کرده و برگزاری اجلاس جهانی گردشگری تمرینی برای کار گروهی و تعامل مجموعه‌ها در راستای توسعه گردشگری همدان بود که در مجموع عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی همه مردم در قدرت شریک و تصمیم سازی از پایین‌ترین در بالاترین رده انجام می‌شود، گفت: تغییرات مدیریتی همواره در راستای بهتر شدن امور و توسعه گردشگری بوده است.

در ادامه مدیرعامل سابق شرکت سیاحتی علیصدر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در شرکت علیصدر گفت: ساخت ویلا‌های عباس‌آباد و برقراری پرواز‌های همدان -مشهد و همدان- کیش از جمله اقدامات بوده است.

حمیدرضا یاری به خرید ساختمان اداری شرکت علیصدر اشاره کرد و با بیان اینکه این ساختمان ۱۷ سال در دست ورثه بود که در نهایت خریداری شد، افزود: ساخت ۳ رستوران، یک بازارچه، ایجاد پارکینگ با ظرفیت ۲ هزار خودرو، حل مشکل آب روستای علیصدر، آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌های روستای علیصدر نیز از دیگر اقدامات شرکت علیصدر بوده است.

یاری از خرید ۲۰ درصد سهام تله‌کابین گنجنامه نیز سخن گفت و با بیان اینکه اکنون شرکت علیصدر ۴۰ درصد سهام تله‌کابین را دارد، افزود: آخرین اقدام شرکت علیصدر برگزاری اجلاس جهانی گردشگری بود که به خوبی و با افتخار برگزار شد و در اجلاس چهل و یکم نیز گواهینامه مشاور سازمان جهانی را دریافت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه سازمان جهانی گردشگری هنوز هیچ مشاوری خارج از سازمان ندارد، اما علیصدر موفق به اخذ این گواهینامه شده است، به حاشیه‌هایی که برای علیصدر درست شد، گلایه کرد و گفت: برخی انتظارات زیادی از علیصدر دارند و این انتظارات این مجموعه را تضعیف می‌کند

یاری با اشاره به اینکه علی صدر ظرفیتی عظیم است حتی می‌توان گفت: بهشت خداوند در زمین در همدان قرار داده شده است، گفت: نباید ساختار مدیریتی شرکت سیاحتی علیصدر را بر هم زد و باید علیصدر را برای همدان نگه داشت.

وی با بیان اینکه هر جا گردشگری همدان کم آورده علیصدر به میدان آمده است، گفت: شرکت علیصدر را باید حفظ کنیم چرا که پول ساز است.

مدیرعامل جدید شرکت سیاحتی علیصدر همدان معرفی شد

درویشی

همدان- استاندار همدان در حکمی مجید درویشی را که قبلا در سمت معاون اقتصادی و مالی شهردار همدان مشغول به خدمت بود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سیاحتی علیصدر همدان معرفی کرد.

 به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، قبل از معرفی مجید درویشی با حکم انتصاب استاندار همدان؛ حمیدرضا یاری چند سالی مسئولیت این حوزه کاری را در همدان بر عهده داشت.

معاون عمرانی استاندار همدان در مراسم معرفی درویشی به این سمت اظهار کرد: به دلیل شرایط خاص مالی که پیش‌روی نهاد ها قرار دارد هرمسئول یا مدیری باید مجموعه خود را بیش از گذشته با تدبیر مدیریت کند. همه مدیران باید پاشنه ور کشیده در خدمت مردم باشند و ابایی از خدمت نداشته باشند.

 محمودرضا عراقی افزود: استاندار همدان برای توسعه فعالیت‌های شرکت سیاحتی علیصدر همدان  و افزایش توانایی و قدرت جذب گردشگر این زیر ساخت گردشگری طبیعی در همدان که آوازه جهانی هم دارد برنامه‌ریز خاص دارد.

وی  با اشاره به تاثیر ویژه رسانه‌ها در برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان اظهار کرد: شرکت سیاحتی و گردشگری علیصدر با  ظرفیت‌های ویژه ای که دارد می‌تواند آمار جذب گردشگران را در استان افزایش داده به رونق اقتصادی گردشگری همدان بیش از گذشته کمک کند که باید برنامه‌ریزی مدیریت شده و راهبردی برای آن اجرا شود.

در این مراسم از زحمات حمیدرضا یاری تقدیر و مجید درویشی که سابقه خدمت در شهرداری همدان و شهرداری های استان را به عنوان شهردار و معاون شهردار داشته؛ به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گردشگری علیصدر همدان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *