En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > مجمع عمومي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان

معاون امور عمرانی استانداری همدان:
نیروهای متخصص در روابط‌ عمومی‌ها به كار گرفته شود

معاون امور عمرانی استانداری همدان گفت: باید دید و نگاه همه مسوولان نسبت به ساختار حقوقی روابط عمومی‌ها تغییر کند و در این راه استفاده از نیروهای متخصص امری ضروری است.
محمودرضا عراقی ظهر امروز در مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان با اشاره به اینکه اهمیت کار روابط عمومی‌ها در سال‌های اخیر به اندازه کافی گفته نشده است، اظهار کرد: بعد از مدیر هر نهادی، نقش و شأن روابط عمومی‌ها بسیار بالاست.
وی با بیان اینکه پس از جنگ تحمیلی هشت ساله و رو آوردن به سازندگی کشور همه سازه‌محور شدیم و به نرم‌افزار اهمیت لازم داده نشد، افزود: باید دید و نگاه همه مسوولان نسبت به ساختار حقوقی روابط عمومی‌ها تغییر کند و در این راه استفاده از نیروهای متخصص امری ضروری است.
معاون امور عمرانی استانداری همدان با اشاره به اینکه اگر هنر اطلاع‌رسانی در روابط عمومی‌ها وجود نداشته باشد هرگز تاریخ از اتفاقات مختلف خبردار نمی‌شود، ادامه داد: برای شناساندن ظرفیت‌های گردشگری استان همدان در سال‌های اخیر در بخش نرم‌افزاری سرمایه‌گذاری شده به طوری که امتیاز شهر جهانی سفال امروز به لالجین همدان داده شده است.
وی با بیان اینکه امروز عنوان شهر جهانی مبل و منبت متعلق به ملایر بوده و تویسرکان به دلیل نزدیکی به ملایر نشان جهانی مبل و منبت را به خود اختصاص داده است، گفت: در حال حاضر وقتی نام همدان برده می‌شود فقط نام نابغه شهر به میان نمی‌آید بلکه عناوین شهر جهانی لالجین، مبل و منبت ملایر و نقاط گردشگری و طبیعت بکر استان هم به ذهن گردشگران و مسافران خطور می‌کند.
عراقی با اشاره به اینکه باید شهر همدان به پایگاه سنتی و مدرن طب با توجه به پتانسیل‌های موجود چون حکیم بزرگ بوعلی در این شهر و به پایگاه پیاده‌راه‌سازی در کشور تبدیل شود، خاطرنشان کرد: هویت تاریخی همدان همیشه وجود دارد اما باید ایده و اطلاعات در این زمینه برای استان و شهر همدان به ثروت تبدیل شود و مردم در تبادلات اقتصادی به سطح بالایی برسند.
معاون امور عمرانی استانداری همدان با تأکید بر اطلاع‌رسانی خوب دو رویداد گردشگری که قرار است امسال در همدان برگزار شود، اضافه کرد: باید در این رویدادها تبلیغات هنرمندانه انجام شود و روابط عمومی‌ها با دبیرخانه رویداد 2018 همدان رابطه تنگاتنگی برقرار کنند زیرا هنرمندترین و اثرگذارترین افراد همان نیروهای روابط عمومی‌ها هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر در ارتباط با حوزه گردشگری استان همدان اتاق فکری تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: این اتاق با همت سازمان میراث فرهنگی تشکیل شده و افراد علاقه‌مند می‌توانند نظرات و ایده‌های خلاقانه خود را برای بررسی به این اتاق ارائه دهند/ فارس

معاون امور عمرانی استانداری همدان در مجمع عمومي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان: باید دید و نگاه همه مسوولان نسبت به ساختار حقوقی روابط عمومی‌ها تغییر کند

 

 

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان:
در محصولات فرهنگی ادارات، لوگوی 2018 مورد تبلیغ گسترده قرار گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان:
لوگوی 2018 با محصولات فرهنگی ادارات مورد تبلیغ گسترده قرار گیرد

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: مسئولیت کمیته تبلیغات این رویداد با شهرداری و کمیته اطلاع‌رسانی با خانه مطبوعات است و باید در محصولات فرهنگی ادارات، لوگوی 2018 مورد تبلیغ گسترده قرار گیرد.
علی مالمیر ظهر امروز در مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان با بیان اینکه علاوه بر وظایف ذاتی تعریف شده برای سازمان‌های مختلف، توسعه استان جزو وظایف همه دستگاه‌هاست، اظهار کرد: امروز صنعت گردشگری در دنیا جایگاه و خاستگاه خوبی در بحث توسعه جوامع دارد.
وی با بیان اینکه صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده می‌تواند نقش مهمی داشته باشد، افزود: در استان همدان به دلیل محدودیت منابع آبی در کشاورزی در سال‌های اخیر، صنعت گردشگری به عنوان تدمین بخشی از نیازهای خانواده‌ها همواره می‌تواند به عنوان صنعتی پویا نقش‌آفرین باشد و فرصت خوبی برای محور توسعه استان تعریف شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینکه دو رویداد بزرگ گردشگری سال جاری در همدان می‌تواند فرصت بی‌بدیلی برای شناسایی ظرفیت‌های استان همدان به جهانیان باشد،گفت: مهم‌ترین دستاورد برای توسعه گردشگری در استان این است که بتوانیم مردم استان را نسبت به صنعت گردشگری حساس کنیم.
مالمیر با تأکید بر اینکه ایجاد توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این دو رویداد برای میزبانی شایسته همدان حایز اهمیت است، خاطرنشان کرد: این دو رویداد گردشگری فقط مختص به سازمان میراث فرهنگی نیست، بلکه رویدادی استانی است که باید همه دستگاه‌ها و ادارات در بخش‌های مختلف مشارکت کافی را در این زمینه داشته باشند.
وی با بیان اینکه مهم‌ترین دستاورد رویداد 2018 معرفی و اطلاع‌رسانی است، ادامه داد: خوشبختانه میزبانی همدان در کنوانسیون گردشگری در سال گذشته منجر به میزبانی همدان در رویداد بین‌المللی پایتخت گردشگری آسیا و میزبانی اجلاس نشست گردشگری در آبان ماه سال آینده به میزبانی همدان شده است.
مالمیر در خصوص کمیته‌های تشکیل شده 2018 یادآور شد: مسئولیت کمیته تبلیغات این رویداد با شهرداری و کمیته اطلاع‌رسانی با خانه مطبوعات است و باید در محصولات فرهنگی ادارات، لوگوی 2018 مورد تبلیغ گسترده قرار گیرد/ فارس

 

مدير كل روابط عمومي استانداري همدان در مجمع عمومي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان: همايش روابط عمومي ها با محوريت 2018 و با حضور صاحبنظران در اسفند ماه برگزار خواهد شد

مدير كل روابط عمومي استانداري همدان در مجمع عمومي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان:
 همايش روابط عمومي ها با محوريت 2018 و با حضور صاحبنظران در اسفند ماه برگزار خواهد شد و روابط عمومي ها در اين همايش مشاركت بيشتري داشته باشند
 رويداد همدان 2018 فرصت بي نظيري براي گردشگري استان است و روابط عمومي ها با دبيرخانه همكاري كنند
 گردشگري كاري فرا دستگاهي است

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *