En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > غار علیصدر پاکسازی شد
در روزملی غارهای پاک
24 سپتامبر 2020
دسته:
کد خبر: 5862

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیاحتی علیصدر ،  غار علیصدر همدان  به مناسبت روز ملی غار پاک به همت  شرکت سیاحتی علیصدر با رعایت پروتکل های بهداشتی پاکسازی شد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر  با اعلام این خبر،گفت : به مناسبت روز ملی غار پاک ، برنامه ای با همکاری آموزش و پرورش و کارکنان برای پاکسازی  غار علیصدر تدارک دیده شد.

مهدی مجیدی  مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر  با گرامیداشت ۲ مهر و یازدهمین سال برگزاری روز ملی غار پاک در این زمینه گفت: غار‌ها جاذبه زیادی برای طبیعت‌گردی دارند و علاوه بر آشنایی مردم با ارزش‌های غار که اولین قدم برای حفاظت از آن‌ها است می‌تواند با جذب گردشگران داخلی و خارجی از نظر اقتصادی در منطقه تاثیر گذار باشند.

او تصریح کرد: غار علیصدر  نیز بعنوان بزرگترین غار آبی قابل قایقرانی جهان همواره بعنوان اولین مقصد گردشگری در استان همدان مطرح بوده  و امیدواریم در شش ماه دوم سال جاری نیز بتوانیم میزبان خوبی برای گردشگران باشیم

مجیدی  گفت: روز ملی  غار پاک ، فرصت خوبی برای ترویج ضرورت حفاظت از غار‌ها بین مردم و البته مسئولان است به همین خاطر امروز در حرکتی نمادین با همکاری اهالی ، کارکنان غارعلیصدر و دانش آموزان دختر  نسبت به پاک سازی محوطه غار علیصدر اقدام شد .

وی ادامه داد: در این برنامه پس از پاکسازی سطح آب غار، محوطه داخلی و بیرونی غار علیصدر نیز توسط نوجوانان و کارکنان علیصدر پاکسازی شد.

گفتني است؛ امسال اين غار براي چندمین ‌بار بود كه علاوه بر ضدعفونی ، پاكسازي شد.

هرچند عليصدر به دليل نظارت دائمي، جزو غارهاي پاک‌ جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *