En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > ظرفیت‌های گردشگری همدان به خوبی معرفی نشده است
نماینده ولی فقیه در استان بر احداث مسجدی مناسب با معماری فاخر اسلامی و ایرانی در مجموعه غار علیصدر تاکید کرد و گفت: گردشگری گره گشای اشتغال استان همدان است.
9 می 2020
کد خبر: 5753

آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت سیاحتی علیصدر اظهار داشت: غار علیصدر یک نعمت خدادادی و فرصتی بزرگ برای اقتصاد و گردشگری استان همدان است.

وی با بیان اینکه هنوز انگونه که شایسته است ظرفیت‌های گردشگری همدان در خارج از استان معرفی نشده است، افزود:  سرمایه گذاری در بخش گردشگری گره‌گشای مشکلات اشتغال در استان است.

امام جمعه همدان با تاکید بر پذیرش بازدیدکننده از غار علیصدر با در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی این اثر زیبای طبیعی گفت: باید با نگاهی عدالت محور تلاش شود مردم منطقه علیصدر نیز از مواهب این غار بهرمند باشند.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به حضور مسافران از فرهنگ ها و آداب و سنن مختلف در مجموعه علیصدر فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگی اسلامی و ایرانی است بیان کرد: بویژه حضور گردشگران از ملیت های مختلف فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگی غنی اسلامی و ایرانی البته با نگاهی تخصصی و کارشناسی شده است .

نماینده ولی فقیه در استان همدان بر احداث مسجدی مناسب با معماری فاخر اسلامی و ایرانی در مجموعه غار علیصدر تاکید کرد و اظهار داشت : در کنار فعالیت‌های گردشگری قطعا باید توجه ویژه به مسائل فرهنگی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *