En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور: نوروز امسال به همدان سفر کنید

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: به مردم عزیز ایران توصیه می‌کنم در نوروز امسال به مناطق غربی کشور به ویژه استان‌های چون همدان با داشتن بیش از یکصد اثر تاریخی شاخص، آب و هوای معتدل، طبیعی بکر و جاذبه‌های منصر به فرد سفر کنند.

24 فوریه 2019
کد خبر: 3823

مونسان، رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستیو گردشگری کشور:

نوروز امسال به همدان سفر کنید

 

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: به مردم عزیز ایران توصیه می‌کنم در نوروز امسال به مناطق غربی کشور به ویژه استان‌های چون همدان سفر کنند.

علی‌اصغر_مونسان افزود: خوشبختانه به جز استان‌های شمالی و جنوبی، زیرساخت‌های لازم در استان‌های غربی و شرقی برای مسافرت‌های نوروزی فراهم شده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های طبیعت‌گردی فوق‌العاده در استان‌های غربی کشور، اظهار کرد: خوشبختانه قطار گردشگری غرب کشور از ۲۵ اسفند ماه آغاز به‌کار می‌کند.

مونسان بیان کرد: تلاش شده تا هزینه‌های سفر در ایام نوروز کنترل شود و در این راستا هیچ یک مراکز اقامتی مجاز از جمله هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی افزایش قیمت نخواهند داشت.

استان همدان با داشتن بیش از یکصد اثر تاریخی شاخص، آب و هوای معتدل، طبیعی بکر و جاذبه‌های منصر به فرد در فاصله‌ای کمتر از ۳ ساعت از تهران قرار گرفته است.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *