En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > ریاست محترم سازمان در سالن همدان2018
27 ژانویه 2018
دسته:
کد خبر: 2972

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث‌فرهنگی کشور:

 پیگیری مسئولین استان همدان برای رویدادهای ۲۰۱۸ کم است

 سال ۲۰۱۸ بهترین فرصت است تا همدان خود را به دنیا معرفی کند

 معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: رویدادهای بین‌المللی گردشگری همدان در سال ۲۰۱۸ فرصت مناسبی است تا استان همدان ظرفیت‌های خود را به دنیا معرفی کند.
علی‌اصغر مونسان در حاشیه بازدید از سالن استان همدان در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران در گفت‌وگوی اختصاصی افزود: در صورتی که همدان در برگزاری رویدادهای بین‌المللی خود موفق عمل کند این فرصت می‌تواند حتی به معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور ایران در دنیا منجر شود.

وی اظهار کرد: با همت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی برنامه‌های خوبی برای سال ۲۰۱۸ در استان همدان تبیین شده است که امیدواریم این برنامه‌ها به شکل مطلوبی برگزار شود.

مونسان با بیان اینکه همه ظرفیت‌های استان همدان باید برای بهتر برگزار شدن رویدادهای ۲۰۱۸ فعال شود، عنوان کرد: نیاز هست تا همه شهرهای استان در این زمینه فعال و نیز بخش خصوصی و دولتی به ویژه شهرداری‌ها در کنار هم برای پیشبرد امور تلاش کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تبریز ۲۰۱۸ برای سازمان میراث‌فرهنگی از همدان ۲۰۱۸ مهم‌تر است، گفت: خیر این‌گونه نیست و برای سازمان هر دو رویداد مهم است اما مسئولین تبریز پیگیری بیشتری دارند و پیگیری مسئولین استان همدان در این رابطه کم است.

گفتنی است علی‌اصغر مونسان در بازدید از سالن استان همدان در نمایشگاه گردشگری تهران به دلیل عدم حضور مسئولین استان چندان توقف نکرد. این در حالی است که به طور مثال بیش از یک ساعت در سالن استان مازندران بود.

 

در پی استقبال گسترده مردم از سالن استان همدان، مونسان، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث‌فرهنگی کشور مجدداً روز پنجشنبه به همراه معاونین خود بازدید یک ساعته از سالن همدان داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *