En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > رونمایی از کتاب «گردشگری ایران»
معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر خبر داد
13 سپتامبر 2018
کد خبر: 2023

 

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر خبر داد

رونمایی از کتاب «گردشگری ایران» در اجلاس سازمان جهانی گردشگردی UNWTO

 

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی همدان 2018 گفت: در اجلاس (UNWTO ) از کتاب «گردشگری ایران» که توسط سازمان جهانی گردشگری تدوین شده رونمایی می‌شود.
مسعود ملکی با اشاره به روند برنامه‌های اجلاس (UNWTO) اظهار کرد:ثبت‌نام اعضا در سایت (UNWTO) باز است و برای این مهم تا پایان مهرماه فرصت ثبت‌نام وجود دارد.
وی با بیان اینکه دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و اعضای UNWTO برای چهلمین اجلاس جهانی گردشگری در همدان اعلام حضور کرده‌اند، تصریح کرد:  جزئیات برنامه  ریزی ها در زمینه اقامت در هتل‌ها، حمل و نقل هواپیمایی و محل برگزاری اجلاس در جلسات مختلف هماهنگی شده است.


معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی نیز در کارگروهی چندین بار برای (UNWTO) جلسه تشکیل داده و برنامه‌ریزی‌ها را انجام می‌دهد، گفت: اجلاس سازمان جهانی گردشگری با کنفرانس گردشگری کشورهای آسیایی متفاوت است و برنامه‌هایی مختص اعضای اصلی سازمان جهانی دارند.
وی بیان کرد: نشست‌های تخصصی دبیرکل و برنامه‌های پیش تور و پس تور نیز در حال طراحی شدن است .
ملکی یادآور شد: در این اجلاس از کتاب «گردشگری ایران» که توسط  سازمان جهانی گردشگری تدوین شده رونمایی می‌شود و از سوی این  سازمان به کشور ایران هدیه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: اعضای سازمان جهانی گردشگری که در همدان حضور می‌یابد در قالب گروه‌هایی از غار علیصدر و شهر جهانی سفال، لالجین بازدید می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *