En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > رسانه ها تریبون معرفی ظرفیت گردشگری همدان در اجلاس باشند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان:
حضور میهمانان خارجی اجلاس جهانی گردشگری در همدان یک ظرفیت بی نظیر است . به واسطه این رویداد رسانه ها می توانند با انعکاس دادن ظرفیت ها و توانمندی های استان بیانگر جایگاه ویژه همدان در حوزه گردشگری باشن

24 اکتبر 2018
کد خبر: 3334

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان:
رسانه ها تریبون معرفی ظرفیت گردشگری همدان در اجلاس باشند

حضور میهمانان خارجی اجلاس جهانی گردشگری در همدان یک ظرفیت بی نظیر است . به واسطه این رویداد رسانه ها می توانند با انعکاس دادن ظرفیت ها و توانمندی های استان بیانگر جایگاه ویژه همدان در حوزه گردشگری باشند.

چه بخواهیم و چه نخواهیم دنیا به سمت گردشگری در حرکت است . اگر قدم پیش نگذاریم سهم خود را از دست می دهیم و این فرصت ها نباید از دست داده شود.

از دیدگاه قرآن برای گردشگری توصیه های متعدد شده است که بیانگر اهمیت سفر تجارت و تفرج می شود که این عوامل گردشگری اما باید این عوامل را به شایستگی مدیریت کرد.
فرهنگ های بیگانه با سفر به استان همدان فرصت آشنایی با فرهنگ های غنی ایران اسلامی را پیدا می کند و این زمانی است که می توانیم چهره درست اسلام و فرهنگ خود را به آنها معرفی کنیم.

امروز حضور گردشگران در کشور باعث شده است که آنها بفهمند تصویر واقعی ایران این نیست که نشان داده می شود اجلاس جهانی گردشگری در همدان می تواند بیانگر امنیت و تعامل جامعه میزبان با گردشگران باشد.

اگر بتوانیم با برخوردهای درست با گردشگران که از سراسر دنیا به ایران می آیند فرهنگ خود را نمایان کنیم توانسته ایم این افراد را به دین اسلام جذب کنیم.
وقتی گردشگر با پای خود به اینجا می آید فرصتی فراهم می شود تا ظرفیت های گردشگری توانمندی های فرهنگی و امنیت کشور معرفی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *