En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > دوره آموزش گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر

با محوریت رویداد همدان 2018
پرسنل شرکت سیاحتی علیصدر و مجتمع تفریحی توریستی گنجنامه آموزش دیدند


همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 میزبان دو رویداد مهم است تا از این طریق خود را به عنوان مقصد گردشگری دنیا معرفی کند . سال 2018 همدان میزبان فاز اول اجلاس وزرای گردشگری کشورهای آسیایی خواهد بود و در همین سال اجلاس دوره‌ای سازمان جهانی گردشگری UNWTO قرار است در همدان برگزار شود به طوریکه این دو رویداد به عنوان فرصتی برای تبلیغ ظرفیت‌های گردشگری استان فراهم شده است .
 این مهم متولیان اصلی رویدادهای همدان 2018 را همچون شرکت سیاحتی بر آن داشت تا در راستای معرفی توانمندی های گردشگری استان همدان با برنامه ریزی منسجم در حوزه آموزش نیروهای انسانی در عرصه جهانی تلاش کنند.
در این راستا امروز سه شنبه 22 اسفند ماه شرکت سیاحتی علیصدر با همکاری مجتمع تفریحی توریستی گنجنامه اقدام به برگزاری دوره یک روزه آموزشی برای پرسنل علیصد ر و گنجنامه کرد

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدردر حاشیه این کارگاه آموزشی یک روزه در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه رویداد همدان 2018 با اشاره به زمان برگزاری اجلاس جهانی گردشگری 2018 در همدان که 23 آبان‌ماه سال 97 است ، گفت: این رویداد فرصت مغتنمی برای تبلیغ توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان است اما در این راستا آموزش پرسنل برای ارایه خدمات استاندارد به گردشگران از آن مهم تر خواهد بود .
یاری بر لزوم بهره‌برداری استان همدان از برگزاری اجلاس جهانی گردشگری و نامگذاری همدان به عنوان مقصد گردشگری سال 2018 تأکید و بیان کرد: این شرکت با 300 نفر پرسنل در تلاش است تا در برخورد با گردشگران همدان را آنگونه که شایسته است معرفی کنند و این مهم لازمه اش آموزش است که علیصدر بنای آن را از سالها پیش گذاشته است و امسال با توجه به اهمیت رویداد همدان 2018 این مهم جدی تر پیگیری و به انجام رسید


وی برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان و نامگذاری همدان به عنوان مقصد گردشگری جهان در سال 2018 را موجب رشد و پیشرفت صنعت گردشگری استان دانست و گفت: با برگزاری این رویدادها ما می‌توانیم مسیری که در چندین سال باید طی می‌شد را در یکسال بپیماییم.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر بر لزوم تبلیغات و معرفی همدان به عنوان مقصد گردشگری، صنایع دستی، آب و هوای مناسب، سوغات و اماکن گردشگری تأکید کرد و گفت: حضور سازمان‌های میراث فرهنگی، شهرداری و سایر ارگان‌های خصوصی و دولتی برای تبلیغ و ارائه ظرفیت‌ها و جذابیت‌های همدان لازم است.

آرش نور آقایی و دکتر عبدالهی استادان برجسته گردشگری کشور از جمله اساتید این همایش گردشگری بودند که به آموزش نحوه برخورد با گردشگری و نوع میزبانی ایرانیان با سایر کشورها پرداخنند و…

دوره آموزشی گردشگری با حضور ۳۰۰ نفر از پرسنل شرکت سیاحتی علی‌صدر و دهکده گنج‌نامه و با حضور اساتید برجسته این حوزه روز سه‌شنبه ۲۲اسفند۹۶ برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *