En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > حال و هوای این رزوهای دبیرخانه همدان 2018

تنها کافی است هر همدانی خود را یک میزبان شایسته برای معرفی ارزش ها ؛ فرهنگ و تاریخ این دیار برای میهمانان خارجی که قرار است ۲۱ آبان ماه به شهرما سفر کنند بداند . انعکاس خاطرات خوب میهمانان پس از سفر به ایران قطع یقین به جهانیان خواهد فهماند

28 اکتبر 2018
کد خبر: 3395

علی مالمیر ،  مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان:

تکاپوی دبیرخانه اجلاس جهانی گردشگری برای یک میزبانی خوب قابل تقدیر است .

به گزارش کمیته اطلاع رسانی اجلاس جهانی گردشگری، علی مالمیر با بیان اینکه بر اساس روزشمار موجود، روز به روز به رویداد بین‌المللی اجلاس جهانی گردشگری نزدیک می‌شویم، اظهار کرد: برای کنترل برنامه‌ها روزانه جلسات مختلفی داریم و همه کمیته‌ها در حال پیگیری امور محوله هستند.

به منظور کنترل برنامه‌ها و برای هماهنگی کمیته‌ها با دستگاه‌های اجرایی، برنامه‌های تک تک کمیته‌ها کنترل شد و پیشرفت مناسبی صورت گرفته است.

با توجه به همدلی و تعاملی که بین اعضای کمیته‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان وجود دارد، امیدواریم شاهد هر چه بهتر برگزار شدن این اجلاس بین‌المللی در همدان باشیم.

گفتنی است همدان در سال ۲۰۱۸ نه تنها به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شد بلکه پس از ۴۰ سال میزبان برگزار کنندگان اجلاس جهانی گردشگری شد.۲۱ الی۲۴ آبان ماه سال جاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان برگزار خواهد شد

 

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان:

رویدادهای بین‌المللی چهره دیگری از همدان به جامعه جهانی معرفی می‌کند

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی اجلاس جهانی گردشگری گفت: میزبانی این رویدادها چهره دیگری از همدان را به جامعه جهانی و خارج از ایران انعکاس می‌دهد.

 

نایب رییس اتاق اصناف همدان

میزبانی شایسته از میهمانان اجلاس جهانی گردشگری آبروی همدان است

 اصناف پیشانی اصلی گردشگری یک شهر هستند و می‌توانند معرف یک شهر باشند، وقتی گردشگر وارد یک واحد صنفی می‌شود رفتار و برخوردی که با گردشگر می‌شود می‌تواند ملاک ارزیابی آن شهر باشد. از اینرو در نشستی با #عباس ناظمی فر نایب رئیس اتاق اصناف همدان با قائم مقام و معاون گردشگری علیصدر در دبیرخانه اجلاس جهانی گردشگری موارد متعدد مطرح شد

ناظمی فر ، رویدادعظیم “۲۰۱۸ ” را فرصت مناسبی برای معرفی تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری استان همدان دانست و افزود: با توجه به پیش رو بودن رویداد ۲۰۱۸ این فرصت طلایی است که نباید به سادگی از آن غافل شد، زیرا این موقعیت یک بار برای همدان پیش آمده و باید حداکثر استفاده را از این رویداد ببریم.

نایب رئیس اتاق اصناف استان همدان همچنین ، بیان کرد: برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان آبروی استان است و به‌منظور میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی در رویداد همدان ۲۰۱۸ در ماه های اخیر اصناف اقدام به بازسازی، نورپردازی، تعمیر سقف و کف و… واحدهای صنفی خود کرده‌اند.

ناظمی فرد درباره همزمانی دو رویداد آسیایی و جهانی ۲۰۱۸ بیان کرد: اعضای اتاق‌ اصناف همدان به مناسبت همزمانی رویدادهای گردشگری ۲۰۱۸ همکاری‌هایی را با هم دارند. همدان شهر اقتصادی و از نظر فرهنگی نیز بسیار غنی است و داشته های فرهنگی را میتوان از طریق اصناف در رویدادها اشاعه داد هستند

 

 

 

شورای مرکزی مجمع استانی سمن های استان همدان در دبیرخانه اجلاس جهانی گردشگری حضور پیدا کردند

و با عضو هیات رئیس سازمان جهانی گردشگری برای هماهنگی حضور فعال سمن های فعال استان همدان تشکیل جلسه دادند

 

در این نشست محمدرضا غلامی نایب رئیس مجمع عنوان کرد : کمیسیون گردشگری مجمع میتواند به عنوان بازوی توانمند در اجلاس نقش متمایزی را ایفا کند
قشمی عضو مجمع نظارت مجمع استانی سمن های استان همدان نیز گفت : سمن های استان برای دستیابی به خروجی تاثیر گذار پس از میزبانی همدان در این اجلاس دغدغه مند هستند و امیدوارند تاثیر مطلوبی در راستای سیاستگذاری های استان در آینده از میزبانی اجلاس حاصل شود .
یاری عضو هیات رئیس سازمان جهانی گردشگری نیز گفت : هدف از برگزاری اجلاس جهانی گردشگری منتفع شدن جامعه محلی به واسطه معرفی ظرفیتهای استان در عرصه ملی و بین المللی خواهد بود .

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان:

اجلاسیه گردشگری برای همدان تبلیغات میلیاردی رقم میزند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان

اجلاسیه گردشگری برای همدان تبلیغات میلیاردی رقم میزند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در خصوص اجلاس بین المللی اعضای وابسته سازمان جهانی جهانگردی گفت: جلسات بسیاری از اقدامات انجام شده برای میزبانی همدان برگزار شده است و آمادگی خود را برای مدیریت شهری در حوزه های مختلف برای اجلاس بین المللی اعضای وابسته اعلام نموده ایم. و ارتباطات خوبی نیز انجام شده است.

حمید بادامی نجات در ادامه افزود: معرفی همدان به میلیاردها تومان نیازمند است ولیکن با برگزاری این چنین رویدادهایی در شهر همدان با
هزینه های ناچیزتر می توان میزان تاثیرگذاری خوبی را ایجاد کرد.

وی گفت: میزبانی همدان برای اجلاس بین المللی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری می تواند کمک بسیاری برای جذب گردشگر ایجاد شود که موجب رونق اقتصادی در استان همدان می شود.
بادامی نجات ادامه داد: با وجود جاذبه های گردشگری و ظرفیت های موجود در استان همدان در جذب توریست بسیار خوب عمل خواهد کرد.
وی اذعان داشت: با برگزاری اجلاس ها و رویدادها در شهر همدان مقدمه خوبی است که همدان را به دنیا معرفی کنیم.

نایب رئیس شورای شهر همدان آمادگی شهر همدان را برای میزبانی خوب دانست و گفت: همدان در توان خود آمادگی نسبتا خوبی را داراست و باید بهره خوبی از این میزبانی بدست آوریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *