En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری >  حضور اعضای شورای اسلامی شهر همدان در دبیرخانه اجلاس جهانی گردشگری

رییس شورای شهر همدان بیان کرد: ما می خواهیم از استانهای دیگر نیز در اجلاس باشند و لازمه ان این است یا از شورا و یا شهرداری کلانشهرها نیز دعوت کنیم و ما برای ارسال دعوتنامه اعلام امادگی میکنیم.

22 اکتبر 2018
کد خبر: 3232

حضور اعضای شورای اسلامی شهر همدان هم اکنون در دبیرخانه اجلاس جهانی گردشگری و برگزاری نشستی با عضو هیات رئیس سازمان جهانی گردشگری

همدان ۲۱ تا ۲۵ آبانماه میزبان اعضای سازمان جهانی گردشگری unwto خواهد بود
به این بهانه این روزها تکاپو در دبیرخانه و برنامه ریزی در کمیته ها در حال رقم خوردن است .

گردان رییس شورای شهر در نشست با عضو هیات رئیس سازمان جهانی گردشگری در دبیرخانه اجلاس جهانی ، از اعضای دبیرخانه برای تلاش در برگزاری اجلاس اظهار کرد: تاکنون ۷۰ نفر اعلام امادگی کرده اند که ارزشمند است.

وی تصریح کرد: توسعه پایدار همواره یکی از دغدغه های مسوولان بوده که امیدواریم اجلاس سازمان جهانی نیز شروعی برای اجلاس های بعدی باشد و گردشگری بتواند توسعه استان را به همراه داشته باشد.

گردان ادامه داد: ما نیاز داریم از پنل های تخصصی آگاهی یابیم که اگر صلاح دانستید از اعضای شورای شهر و شهرداری نیز در پنل ها باشند و استفاده کنند.

وی گفت: باید بتوانیم از پنل های تخصصی بیشتر و بعد از اجلاس نیز استفاده کنیم.

رییس شورای شهر همدان بیان کرد: ما می خواهیم از استانهای دیگر نیز در اجلاس باشند و لازمه ان این است یا از شورا و یا شهرداری کلانشهرها نیز دعوت کنیم و ما برای ارسال دعوتنامه اعلام امادگی میکنیم.

وی خاطرنشان کرد: جذب گردشگران داخلی و خارجی از دیگر اهداف ماست که می تواند علاوه بر اشتغالزایی، درامدزایی را نیز به دنبال داشته باشد‌.

 

حسین قراباغی
رییس کمیسیون اقتصاد, سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان

اگر تمامی مدیران و دغدغه مندان پای کار بیایند, میتوانیم برای قوت صنعت گردشگری کشور و استان همدان قدم های محمکتری برداریم.

همدان همزمان با میزبانی اجلاس و نشستهای جهانی, نام این شهر محور گردشگری در دنیا خواهد بود.

 

یاری_عضو_هیات_رئیس_سازمان_جهانی_گردشگری در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر همدان :

اگر شورا و شهرداری برنامه داشته باشند; نشستهایی برای چهلمین اجلاس جهانی گردشگری برنامه ریزی خواهد شد تا شهر همدان با محوریت گردشگری در این زمینه ورود جدی پیدا کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *