En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > جذب اعتبار بیشتر برای «همدان 2018»

امیرخجسته نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی ؛
 دنبال جذب اعتبار بیشتری برای رویداد گردشگری «همدان، 2018» هستیم

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه استان همدان در زمینه رویداد2018 حرکت نکرده و اقدامات مناسبی صورت نگرفته است، گفت: این رویداد می‌طلبد استان همدان گام‌های جدی و اساسی بردارد . وی با اشاره به اینکه 10 میلیارد تومان اعتبار_ملی برای رویداد 2018 همدان جذب شده است، افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته به دنبال این هستیم تا بتوان از معاون_رئیس_جمهور و رئیس_سازمان_مدیریت و برنامه‌ریزی اعتبار دیگری برای این رویداد جذب کرد.

امیر_خجسته اجرای پیاده‌راه را تحول جدی در زمینه گردشگری همدان دانست و گفت: خوشبختانه شهروندان همدان در حوزه پیاده_راه_سازی برخورد مناسبی داشته و عکس‌‌العمل خوبی از خود نشان دادند.وی با اشاره به اینکه پیاده‌راه‌سازی میدان_امام و خیابان-اکباتان همدان در عرصه بین_المللی خود را نشان خواهد داد، گفت: این امر ظرفیت بالایی برای جذب_گردشگری دارد که باید به درستی از آن استفاده کرد.

 نایب رییس کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید فرصت را از دست دهیم، خاطرنشان کرد: پروژه پیاده‌راه در ابتدای راه خود قرار دارد و در آینده با رسیدگی به وضعیت جداره، مرمت و نورپردازی آن‌ها، ساماندهی تابلوهای مغازه‌ها و از همه مهمتر ایجاد یک مسیر گردشگری برای بازدید از امکان دیدنی پیاده راه می‌توانیم فصل جدیدی از گردشگری را در همدان ایجاد کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *