En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > تعویق دوماهه اجلاس گردشگری آسیا

تعویق دوماهه اجلاس گردشگری آسیا در همدان از تیر به شهریور

 

مدیر کل میراث فرهنگی همدان,علی مالمیر در شورای سیاست‌گذاری رویدادهای همدان 2018، اظهار کرد: با وزارت خارجه به جمع‌بندی رسیدیم و برگزاری این رویداد از تیرماه به پنجم تا هفتم تا شهریورماه موکول شد.

وی با بیان اینکه در این رویداد سه روزه افتتاحیه، اجرای پنل تخصصی و برگزاری تور فنی بازدیدکنندگان پیشنهاد شده است، از حضور سفرا علاوه بر مقامات عالی رتبه در این رویداد خبر داد و گفت: به منظور معرفی خوب همدان از 50 خبرنگار بین‌المللی دعوت شده است؛ قرائت بیانیه پایانی در یکی از جاذبه‌های همدان خواهد بود که آرامگاه بوعلی پیشنهاد شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان زمان برگزاری اجلاس دوره‌ای سازمان جهانی گردشگری را 21 تا 23 آبان ماه دانست و بیان کرد: با پیگیری‌ها و امضای تفاهم‌نامه، نمایندگان UNWTO دو هفته پیش در همدان حضور یافته و میهمان علیصدر بودند که بازخورد خوبی داشت.

مالمیر ادامه داد: رویداد اردیبهشت مفاخر، مسابقات شطرنج، جشنواره تابستانی، جشنواره دوبیتی و رباعیات رضوی و جشنواره اسب اصیل ایرانی توسط بخش خصوصی در شهر بهار با کمک 100 میلیون تومانی در تیرماه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح دانشگاه D8 توسط دانشگاه بوعلی با 100 میلیون تومان درخواست کمک، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، سومین جشنواره مبل و منبت شهر ملی ملایر، نشست ایران‌شناسان، جشنواره گردو و شیره پزی در مانیزان، همایش دستکندها، نمایشگاه سراسری کتاب و… از دیگر رویدادهای پیش رو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *