En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > تبلیغ رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرا استانی انجام شود

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان:
تبلیغ رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرااستانی انجام شود
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان گفت: تبلیغ رویداد «همدان ۲۰۱۸» باید خارج از استان و فرا استانی انجام شود.
اسدالله ربانی مهر در جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همدان که با حضور اعضا برگزار شد پس از طرح مسائل از سوی اعضا، گفت: از اقدامات روابط عمومی های استان و رسانه ها در دهه فجر و اطلاع رسانی عملکرد دستگاه های اجرایی قدردانی می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه باید جایگاه روابط عمومی ها با انسجام داخلی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، گفت: روابط عمومی ها مشکلاتی دارند اما می توان با اقداماتی این جایگاه را ارتقاء داد.

ربانی بابیان اینکه برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت برای روابط عمومی ها ضروری است و باید برنامه ریزی شود، گفت: هدف از جلسات شورا این است که کارها بر روی اصول و برنامه پیش رود و از فرصت ها استفاده شود.

وی بابیان اینکه در اسفند ماه همایشی با حضور مدیران روابط عمومی های استان برگزار می شود که بخشی از همایش با موضوع #همدان۲۰۱۸ برگزار خواهد شد، گفت: تبلیغ رویداد همدان ۲۰۱۸ باید بیشتر خارج از استان و فرا استانی انجام شود

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان یادآور شد: مجمع عمومی روابط عمومی های استان همدان بزودی برگزار می شود.

همدان و رویدادگردشگری 2018

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)

سازمان جهانی گردشگری پیشتازترین و شناخته شده ترین سازمان بین المللی مرتبط با سفر و گردشگری می باشد.
وظیفه اصلی این سازمان سیاست گذاری در حوزه گردشگری بین المللی می باشد و در مباحث فنون مرتبط باگردشگری نیز فعالیت می کند.
سازمان جهانی گردشگری یکی از آژانس های رسمی سازمان ملل متحد می باشد که هدف اصلی آن پیشبرد و توسعه گردشگری در سراسر جهان است.
 سنگ بناهای شکل گیری اولیه این سازمان در سال 1925 میلادی با تاسیس اتحادیه بین المللی سازمان های رسمی تبلیغات گردشگری در لاهه، پی ریزی شد.
در حال حاضر 157 کشور و بیش از 500 نمایندگی از بخش های خصوصی، موسسات آموزشی، انجمن های جهانگردی در عضویت این سازمان قرار دارند.

اداره کل روابط عمومی استانداری همدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *