En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > بازپرداخت وام کرونا یکسال به تعویق بیفتد
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر :
22 سپتامبر 2020
دسته:
کد خبر: 5855

مجیدی با بیان اینکه مجموعه سیاحتی علیصدر برای فصل پاییز بسته‌های خوبی ارائه خواهد کرد، یادآور شد: برای آژانس‌های استانی و کشوری بسته‌هایی با تخفیف در سه ماهه پاییز داریم که مجموعه علیصدر، ویلاهای عباس‌آباد و تله‌کابین گنجنامه را شامل می‌شود.

وی ضمن تشکر از ارائه تسهیلات ۱۲ درصدی کرونا به تأسیسات گردشگری مطرح کرد: انتطار داریم مبلغ وام افزایش یابد و بازپرداخت آن که پس از سه ماه تعریف شده، یک‌سال به تعویق بیفتد تا از گردشگری حمایت شود.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه این شرکت در سال جاری ۱۷۴ تفاهم نامه با ادارات و مجموعه‌های مختلف امضاء کرده است، اظهار کرد: حدود ۱۵ درصد از بازدیدکنندگان از طریق تفاهم نامه‌ها بوده‌اند.

مجیدی با تأکید بر اینکه تمامی پروتکل‌های بهداشتی و قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی در غارعلیصدر رعایت می‌شود، خاطرنشان کرد: مجموعه علیصدر بیش از ۲۰۰ نیرو دارد که خوشبختانه مورد مبتلا به کروناویروس در بین آن‌ها مشاهده نشده و همچنان بحث سلامت هموطنان در اولویت مجموعه است.

وی با بیان اینکه بسته‌های تخفیفی مجموعه به مناسبت هفته گردشگری رونمایی خواهند شد، گفت: از متولیان گردشگری استان درخواست داریم بسته‌های حمایتی تعریف کنند که مجموعه‌های گردشگری بیش از این آسیب نبینند و با کمترین آسیب از این گذر عبور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *