انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شرکت سیاحتی علیصدر با دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری کشور

25 تیر 1402

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: عیلصدر با ارائه خدمات ویژه تمام قد میزبان تورهای گردشگری از تمام نقاط کشور است و در این راستا با دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری کشورتفاهم نامه ای منعقد شد.
کریم ملکی  در نشست پایانی تور آشناسازی تورگردانان و شرکت‌های خدمات مسافرتی و جهانگردی ایران و در جریان امضای تفاهم‌نامه با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری گفت: با امضای این تفاهم‌نامه تورهایی که از طرف دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نقاط مختلف کشور برای بازدید غار علیصدر مراجعه کنند، از تخفیف ۱۰ درصدی در ۶ ماه نخست سال و ۵۰ درصدی در ۶ ماه دوم سال برخوردار خواهند شد.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از اعمال تخفیفات ویژه برای استفاده از مجموعه اقامتی مجتمع عباس‌آباد نیز خبر داد.
وی اظهار کرد: براساس این تفاهم‌نامه تخفیف‌هایی به راهنمایان گردشگری که تور برگزار کنند در بازدید از غار علیصدر و استفاده از ظرفیت‌ اقامتی مجتمع عباس‌آباد ارائه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر ادامه داد:  تلاش کردیم در این رویداد میزبان شایسته‌ای باشیم تا ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل این مجموعه را به مهمانان معرفی کنیم.
ملکی گفت: دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری و نیز تورگردانان بازوهای توانمند حوزه گردشگری بوده و می‌توانند در توسعه گردشگری نقش به‌سزایی داشته باشند.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شرکت سیاحتی علیصدر با دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری کشور

تاریخ خبر: 25 تیر 1402