En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > افتتاح نمایشگاه گردشگری همدان با حضور شرکت سیاحتی علیصدر

همدان میزبان نمایشگاه گردشگری

 نخستین نمایشگاه «گردشگری، هتل‌داری و صنایع وابسته» به مناسبت میزبانی همدان از دو رویداد بین‌المللی در سال ۲۰۱۸ در همدان افتتاح  شد.

در این نمایشگاه واحدهایی از استان‌های تهران، البرز، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کردستان، کرمان، فارس، کرمانشاه، قم، اصفهان، گیلان، آذربایجان شرقی، یزد و همدان حضور دارند.
نخستین نمایشگاه_گردشگری، هتل‌داری و صنایع وابسته در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه و در فضایی افزون بر پنج هزار متر مربع خدمات و محصولات خود را معرفی و عرضه می‌کند.

 در این نمایشگاه علاوه بر نمایش خدمات هتل‌داری و گردشگری و عرضه محصولات بومی، برنامه‌های فرهنگی گوناگون و متنوعی نیز پیش‌بینی شده که می‌تواند برای بازدیدکنندگان جذابیت‌های فراوانی داشته باشد.
این نمایشگاه از تاریخ 18 تا 23 بهمن ماه میزبان برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند از ساعت 15 تا 21 و در روز جمعه از ساعت 10 تا 21 از نمایشگاه بازدید داشته باشند.

مراسم افتتاحیه در روز چهارشنبه 18 بهمن ماه رأس ساعت 16 برگزار شد.

شرکت سیاحتی علیصدر با غرفه ای به مساحت بالغ بر 60  متر مربع به گفته اکثر بازدیدکنندگان و مدیران و مسئولین یکی از زیباترین و بی نظیرترین غرفه ها را به خود اختصاص داده و در این ایام میزبان میهمانان و بازدیدکنندگان گرامی می باشد.

به امید حضور سبزتان در غرفه شرکت سیاحتی علیصدر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *