En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > افتتاح ستاد اجرایی خدمات سفر همدان

افتتاح ستاد اجرایی خدمات سفر همدان در مجتمع عین القضات همدانی با طعم کیک

همدان با حضور مسئولان استان و برش کیک رویداد «همدان۲۰۱۸» به طور رسمی افتتاح شد.

ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان همچون سال های گذشته و نوروز هر ساله در همدان در مجتمع عین‌القضات همدانی برپا شده است.

در این ستاد نمایندگان دستگاه های مسئول در میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی حضور دارند و به راهنمایی مسافران می پردازند.

در این ستاد که برای ایام نوروز آماده شده رویداد «همدان ۲۰۱۸» نیز مدنظر قرار گرفته و تبلیغات محیطی برای آن انجام شده و به همین مناسبت ظهر شنبه کیکی با طرح میدان مرکزی شهر همدان آماده شده بود که محمدناصر نیکبخت استاندار همدان آن را برید.

استاندار همدان در حاشیه افتتاح ستاد خدمات سفر استان همدان بابیان اینکه برنامه‌های خوبی برای رویداد همدان ۲۰۱۸ تدوین شده است، عنوان کرد: باید وضعیت اسکان مسافران نوروزی مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان به اقدامات دستگاه‌ها نمره داد.

محمدناصر نیکبخت با بیان اینکه در زمینه رویداد «همدان، ۲۰۱۸» تدوین برنامه در دستور کار است، گفت: به دنبال آنیم که مسئولانی که وارد همدان می‌شوند با همدانی متفاوت روبرو شوند.

نیکبخت با تاکید بر اینکه میزبانی دو رویداد گردشگری در سال ۲۰۱۸ برای استان همدان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، عنوان کرد: در این دو اجلاس گردشگری باید همدان بهتر معرفی و زمینه برای جذب و جلب سرمایه‌گذار و گردشگر فراهم شود.

مدیران مرتبط باسفر نوروزی؛تعطیلات در استان باشند، بنده هم در استان هستم و سرکشی خواهم کرد/گشت سیار بازرسي فعال باشدو احساس شود که نظارت وجود دارد.

ستاد خدمات سفر همدان در مجتمع عین القضات همدانی آغاز به کار کرد
شماره تماس:
08138267520

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *