En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > استاندار همدان و همدان2018 (ایسنا)
18 ژانویه 2018
دسته:
کد خبر: 669

استاندار همدان مطرح کرد

برای «همدان 2018» اعتباری درنظر گرفته نشده است

<!–

–>

استاندار همدان با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری رویکرد ما است، گفت: اگر اجلاس «همدان 2018» را برگزار کرده و حتی یک یا دو کشور حاضر به سرمایه‌گذاری در این استان نکنند، ما برد نکرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک‌بخت چهارشنبه 27 دی در شورای سیاستگذاری رویداد «همدان ۲۰۱۸» در استانداری همدان، با تأکید بر جذب سرمایه‌گذار خارجی اظهار کرد: اکنون دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم، اکنون باید نوع هدف و بهره‌برداری که از این رویداد داریم، مشخص شده و باید بررسی شود برای پیشنهاد کشورها برای سرمایه‌گذاری چند پروژه داریم؟

وی در ادامه با بیان اینکه برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ به پیشنهاد دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس ۱۰ میلیارد تومان تصویب شده اما برای همدان اعتباری درنظر گرفته نشده است، گفت: امروز در مکاتبه‌ای خواستار تخصیص اعتبار به استان همدان شدم.

نیک‌بخت با تأکید بر اینکه مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان باید موضوع اعتبار را پیگیری کند تا به بودجه امسال برسد، گفت: من نگران هستم و باید دو رویداد مهم بین‌المللی اعتبار مناسب برای اجرا داشته باشد.

استاندار همدان با بیان اینکه به اندازه شأن استان برای این برنامه حساس هستم و دلم می‌خواهد که به بهترین شکل این رویداد برگزار شود، گفت: از شهردار خواسته‌ام که شهر زیبا شود و ورودی‌ها تغییر کند.

وی با بیان اینکه پیاده‌روها باید بهسازی شود، گفت: البته شهردار همدان این طرح‌ها را خود دارد و همه ورودی‌ها را باید تغییر بدهد چرا که شهردار قول داده تا قبل از برگزاری این اجلاس‌ها هر کاری لازم است، انجام دهد.

نیک‌بخت با بیان اینکه اسفندماه همایش باباطاهر و جشنواره انیمیشن در همدان برگزار می‌شود و تا اجلاس «همدان ۲۰۱۸» وقت کم و کار زیاد است، گفت: تبلیغات را شروع کنید چرا که من هنوز تبلیغی ندیده‌ام در حالیکه همه باید بدانند همدان این برنامه‌ها را دارد.

استاندار همدان با بیان اینکه از کنار هیچ رویدادی برای معرفی استان همدان به راحتی گذر نکنید، اظهار کرذ: شهرداری باید میزبانی همایش شهرداران آسیایی را هم برای ۲۰۱۹ بپذیرد.

نیک‌بخت با بیان اینکه بیش از تبلیغات داخل استان، تبلیغات بیرونی لازم داریم، گفت: باید یک جاذبه و انگیزه برای گردشگر داخل و خارج از کشور ایجاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *