En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > از حاشیه های مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر …

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری همدان در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر  گفت: در شرایط کنونی، مدیریت در سازمان ها، شرکت ها و ارگان ها بسیار دشوار است و تدبیر می تواند از خستگی مدیر جلوگیری کند.

14 می 2019
کد خبر: 3997

در مراسمی که بعد از ظهر روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ در تالار قران همدان برگزار شد، مهندس مجید درویشی به عنوان مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر معرفی و از زحمات حمیدرضایاری مدیرعامل پیشین قدردانی شد

در این مراسم که معاون هماهنگی وامور عمرانی استانداری همدان، شهردار همدان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان، تعدادی از معاونان و مدیرکل های استان، دهیار و اعضای شورای اسلامی علیصدر، کارکنان و مدیران شرکت سیاحتی علیصدر و شهرداری همدان  و…. حضور داشتند، سخنرانان با بررسی و ارائه توضیحات از عملکرد مدیرعامل پیشین تقدیر نموده و برای مدیرعامل جدید شرکت سیاحتی علیصدر آرزوی موفقیت نمودند.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری همدان در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر  گفت: در شرایط کنونی، مدیریت در سازمان ها، شرکت ها و ارگان ها بسیار دشوار است و تدبیر می تواند از خستگی مدیر جلوگیری کند.

محمودرضا عراقی افزود: امروز مدیران باید برای خدمت به مردم به سادگی از زیر مسئولیت شانه خالی نکنند.

وی اظهار داشت: میزبانی از چهلمین اجلاس جهانی گردشگری (UNWTO) حاصل تلاش یاری مدیرعامل سابق شرکت سیاحتی علیصدر بود که به زودی با پستی جدید به جمع مدیران استان باز می گردد. وی گفت پستی به یاری پیشنهاد شده بود که گویا با روحیات وی سازگار نبود و حالا درصدد هستیم در یک پست مدیریتی شاخص از ایشان استفاده کنیم که به زودی اعلام میشود .

وی اضافه کرد: استاندار همدان حساب ویژه ای برای غار علیصدر باز کرده است و این غار سهم به سزایی در جذب گردشگر برای همدان دارد.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری همدان گفت: در موضوع گردشگری و برگزاری اجلاس جهانی گردشگری بخش خصوصی و رسانه ها نقش موثری ایفا کردند.

تجلیل رئیس و اعضای شورا از خدمات ارزشمند مهندس درویشی

 

رئیس و اعضای شورای_شهر_همدان در صحن شورا به منظور تجلیل از مجید_درویشی، معاون سابق مالی و اقتصادی شهرداری به پاس خدمات ارزشمند وی در مدیریت شهری مطرح کردند:

قدردانی از همکاری بیش از ۱۶ سال درویشی که با کمال صداقت و درستکاری در سنگر مدیریت_شهری گذراند؛ امری شایسته است.

وی در راستای تحقق اهداف شهرداری، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزید.

اکنون که ایشان را به دلیل حضور در پست مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر، از دست داده‌ايم؛ از حُسن ظن و همدلی وی با راهکارهای علمی و کارشناسی، روزانه شاهد شکوفایی هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریت‌شان در معاونت مالی و اقتصادی شهرداری و… بوده‌ایم، قدردانی می‌کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *