En
شرکت سیاحتی علیصدر > اخبار > گزارش تصویری > اجلاس جهانی گردشگری به روند تبلیغات همدان2018 شتاب بخشید

با میزبانی اجلاس بین المللی سازمان جهانی گردشگری در همدان فرصتی بی نظیر برای همدان پدیدار شده که همزمانی آن با رویداد همدان 2018 موجب تبلیغ جهانی برای استان شده است.

1 نوامبر 2018
کد خبر: 3511

اجلاس جهانی گردشگری به روند تبلیغات همدان2018 شتاب بخشید

با میزبانی اجلاس بین المللی سازمان جهانی گردشگری در همدان فرصتی بی نظیر برای همدان پدیدار شده که همزمانی آن با رویداد همدان 2018 موجب تبلیغ جهانی برای استان شده است.

در هر حال با مساعی فراوان و انجام لابی های بین المللی در هیئت رئیسه سازمان جهانی گردشگری و به موجب رفتار پیگیرانه و خردمندانه شرکت سیاحتی علیصدر بعنوان عضو این سازمان سرشناس، همدان افتخار میزبانی چهلمین اجلاس را کسب کرد.

کارشناسان و خبرگان امور فرهنگی در حوزه سیاست خارجی خوب میدانند که فنون گفتگو را باید به شکلی ظریف پیش برد تا در شرایط کنونی جمهوری اسلامی ایران در جهان که برهه ای بس حساس و زیر ذره بین مجامع بین‌المللی قرار دارد، کانون اتفاقات گردشگری دنیا را متقاعد و مجاب به حضور در ایران و نهایتا جلوس رسمی و اجرایی در همدان نمود.

از این رو اگر واقع بینانه بخواهیم به مقوله مهم تبلیغات برای چهره مطلوب استان و ایران بنگریم، رویداد 2018 بخش عمده ای از تبلیغات خود را مدیون این اتفاق بزرگ خواهد بود چرا که این رخداد بعنوان یک طلیعه فرا قاره ای برای همدان و ایران در قلب تاریخ سیاسی و فرهنگی رقم میخورد.

این میزبانی مؤید شایستگی های فرهنگی و اجتماعی و تثبیت کننده موقعیت امن محیط سرزمین ایران در اذهان عمومی خواهد بود.
از دیگر الزامات حفظ شرایط کنونی برای تبلیغ آوازه همدان در عرصه گردشگری لازم است مسئولان و مدیران با استمداد از اندوخته های هنرمندان و نخبگان شهر به این مناسبت ها دامن زده و فعالیت های فرهنگی و هنری مبتکرانه ای طراحی کنند و همه باهم سعی کنیم نام این خطه در جایگاه رفیع و پرافتخار همچون همیشه تثبیت شود.

با این تفاسیر بر همه ما از نخبگان طیف های مختلف در رده مدیران و خواص گرفته تا مردم در رده عوام یک تکلیف بلامنازع است که دست اندرکاران این رویداد را یاری کنیم تا این مسئولیت خطیر به شایستگی به سرانجام رسیده و موجب بازخوردهای مثبت برای سربلندی ایران شود.

(مصطفی شیرمحمدی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *