آمادگی کامل علیصدر برای میزبانی از گردشگران در تعطیلات پیش رو

14 خرداد 1402

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر خبر داد؛

آمادگی کامل علیصدر برای میزبانی از گردشگران در تعطیلات پیش رو

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: پیش‌بینی‌ها برای حضور گردشگران برای تعطیلات پیش رو اندیشیده شده و آماده ورود مسافران برای بازدید از این غار شگفت انگیز هستیم.

کریم ملکی اظهار کرد: تمام پرسنل این شرکت جهت ایجاد یک خاطره خوش برای گردشگران در تلاشند.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر افزود: خوشبختانه با تلاش پرسنل در سالجاری فروش آنلاین بلیت بازدید از این غار مهیا شده و در این طرح بازدیدکنندگان با مراجعه به درگاه اینترنتی سایت  رسمی شرکت به آدرس www.alisadr.com می‌توانند پیش از مراجعه به غار و یا حتی چند روز قبل از سفر به همدان ، بلیت خود را تهیه کنند.

 ملکی به تمهیدات اندیشیده شده در تعطیلات پیش رو و ایام تابستان اشاره  کرده و گفت: تکمیل و افزایش تعداد روشویی ها و آبخوری ها در کل مجتمع، ایجاد سایه بان موقت جهت آسودگی و استراحت گردشگران، تجهیز سالن انتظار و افزایش صندلی در طبقه فوقانی سالن، آماده سازی پارکینگ، تجهیز نمازخانه، برپایی اقامه نمازجماعت در مجتمع، نصب آبسرد کن های جدید در مجتمع ، سم پاشی درختان و فضای سبز بمنظور جلوگیری از ورود حشرات موذی و… از جمله اهم اقدامات در مجتمع علیصدر است.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام پذیرفته افرادی که مایل به بازدید گروهی و دسته‌جمعی هستند، امکان ارائه خدمات ترانسفر از مبدا تا مقصد نیز در دفتر خدمات گردشگری علیصدر برای آنان با کم‌ترین هزینه مهیا است و شهروندان و گردشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۸۱۳۲۵۴۲۶۷۷ تماس بگیرند.

کریم ملکی افزود: ساعات بازدید از این جاذبه شگفت‌انگیز ۸ صبح الی ۱۸ و مبلغ بلیط برای افراد بالای پنج سال 150 هزار تومان است و پیشنهاد می‌شود گردشگران ساعات ابتدایی صبح را برای بازدید از غار برنامه‌ریزی کنند تا سفر خاطره‌انگیزی را در این جاذبه منحصر به فرد تجربه کنند.

#روابط_عمومی_شرکت_سیاحتی_علیصدر

آمادگی کامل علیصدر برای میزبانی از گردشگران در تعطیلات پیش رو

تاریخ خبر: 14 خرداد 1402