En
شرکت سیاحتی علیصدر > گردشگری > جهانگردی > آغاز هفته گردشگری با شعار «رویش‌اندیشه‌های نو در گردشگری ایران»

مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر در پیامی هفته گردشگری را تبریک گفت و بیان داشت : هفته گردشگری یادآور اهمیت فراوان جهانگردی و گردشگری در دنیا است که هر ساله در روز 27 سپتامبر مصادف با 5 مهرماه گرامی داشته می شود و به همین مناسبت به مدت یک هفته برنامه های ویژه ای برگزار می گردد.
کریم ملکی اشاره کرد که صنعت گردشگری به عنوان محور اصلی توسعه اقتصادی در استان همدان بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد و زیر ساخت های لازم جهت ارائه خدمات مطلوب با بهترین کیفیت به گردشگران فراهم گردد.
وی همچنین خاطر نشان کرد شرکت سیاحتی علیصدر در مجتمع های خود آمادگی ارائه خدمات با بهترین کیفیت و عالی ترین سط

در این چارچوب، امسال شعار روز جهانی گردشگری «بازاندیشی در گردشگری» تعریف شده است؛ شعار ملی هفته گردشگری در ایران نیز «رویش‌اندیشه‌های نو در گردشگری ایران» نامگذاری شده است.
هفته گردشگری از امروز – سه شنبه – ۵ مهرماه آغاز شده است و تا ۱۱ مهر ادامه خواهد داشت. در این راستا هر روز از هفته گردشگری به یک نام شناخته شده و قرار است برنامه‌های متنوعی در این روز برگزار شود.

سازمان جهانی جهانگردی با هدف احیاء گردشگری با رویکرد جامعه محلی، محیط زیست و اقلیت‌ها با اولویت انعطاف‌پذیری در فعالیت‌های گردشگری شعار سال را به دوباره فکر کردن برای گردشگری اختصاص داده و اعلام کرده این سازمان از تلاش‌های حفاظتی جوامع روستایی، از جمله حفاظت از گونه‌های در حال انقراض، آداب و رسوم باستانی و غذاها برای حفظ میراث طبیعی و فرهنگی منحصر به فردشان حمایت می‌کند. (خبرگزاری ایرنا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *