En

best essay writers

شرکت سیاحتی علیصدر همدان

این شرکت در سال ۱۳۷۰ شمسی با همکاری سازمان ایرانگردی و جهانگردی،سازمان همیاری شهرداری های استان و شهرداری همدان ایجاد شد و هدف از آن توسعه و ایجاد بسترهای مناسب برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی در منطقه علیصدر می باشد.

شرکت سیاحتی علیصدر در راستای اهداف فوق گام های بسیاری برداشته است. در سال ۱۳۸۰ با الحاق مجتمع تفریحی عباس آباد به شرکت سیاحتی علیصدر عاملی شد که توسعه دراین شرکت شتاب بیشتری پیدا کرده و نگرش عمیق به امر گردشگری باعث ایجاد تحولات مثبت فراوانی شد؛ که در راستای این اقدامات می توان به تاسیس شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی علیصدرمهر اشاره نمود که زیر مجموعه ی جدید شرکت سیاحتی علیصدر محسوب می شود ومی تواند به عنوان بازویی قوی در جهت نیل به اهداف اولیه گام بردارد. علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی متعدد ،مدیر عامل وقت شرکت سیاحتی علیصدر توجهی خاص به ایجاد زمینه های مناسب جهت معرفی این مجموعه خصوصاً غار علیصدر به دنیا مبذول داشتند که تلاشها و پیگیرهای فراوان منجر به ایجاد سایت اینترنتی مستقل و نیز عضویت در سازمانهای جهانی نظیر سازمان جهانی گردشگری UNWTO و انجمن غارهای توریستی جهان ISCA و… شد.

همچنین این شرکت با سرمایه گذاری در شرکت تله کابین گنجنامه، روند توسعه گردشگری استان را سرعت بخشید و هم اینک پذیرای گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور می باشد.

با تلاش مدیران و پرسنل خدوم و زحمت کش این شرکت موفق شده به یکی از بزرگترین فعالین و هولدینگ گردشگری غرب کشور تبدیل شود و در توسعه گردشگری استان و حتی کشور گامهای زیادی بردارد که از آن جمله میتوان به عضویت در سازمان جهانی گردشگری UNWTO و انجمن بین المللی غارهای توریستی جهان ISCA و انجمن بین المللی جامعه گردشگری فضا STS در آید.

مجتمع توریستی علیصدر

در روستای علیصدر از توابع کبودر آهنگ و ۷۵کیلومتری شمال غربی همدان یکی از عجایب طبیعی جهان و نمونه نادری از غارهای آبی و قایقرانی جهان به نام غار علیصدر واقع شده که قدمت آن به دوره ی دوم زمین شناسی یعنی دوره ی ژوراسیک باز می گردد. غار علیصدر بعنوان بزرگترین غار آبی قابل قایقرانی جهان و در مجتمع توریستی علیصدر با امکاناتی همچون هتل، ویلاهای اقامتی،چندین رستوران وکافی شاپ، دو بازار بزرگ،شهربازی و… آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران گرامی میباشد.

تلفن : ۴-۳۵۴۴۴۴۴۲-(۰۸۱)

مجتمع تفریحی عباس آباد (بام همدان)

مجتمع تفریحی عباس آباد (بام همدان) یکی دیگر از زیرمجموعه های شرکت سیاحتی علیصدر بر فراز تپه ای از یک سو مشرف به شهر همدان و از سوی دیگر به کوهستان الوند و باغهای سرسبز آن از دیرباز مورد توجه بوده است بگونه ای که در هنگام تغییر حاکم بر روی آن طبل مینواخته اند. همچنین این مجتمع با بهره گیری از موقعیت خاص خود و امکاناتی همچون ویلاهای اقامتی مدرن، رستوران جزیره ای، کافی شاپ، شهربازی و… یکی از بهترین و پربازدیدترین مناطق گردشگری همدان می باشد.

تلفن: ۳۸۳۸۱۰۹۸ -(۰۸۱)


دهکده تفریحی توریستی گنجنامه

دهکده تفریحی توریستی گنجنامه در انتهای دره سرسبز عباس آباد در ۵ کیلومتری شهر همدان و در مجاورت کتیبه های تاریخی و آبشار زیبای گنج نامه واقع شده است. آب و هوای مطبوع کوهستان، دره زیبای الوند و چشم انداز بی نظیر دشت میشان سبب شده است گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور و حتی جهان، به این منطقه مراجعه نمایند. این مجموعه با امکاناتی همچون ویلاهای اقامتی، تله کابین، سایتهای ورزشی تیرول، بانجی،تعادل هوایی و…. یکی دیگر از بهترین مناطق گردشگری محسوب می شود.

تلفن: ۳۴۳۰۲۲۶۱-(۰۸۱)