Fa
Alisadr Tourism Company > Tourism > Globe Trotting > مرکز خرید پارک بلوار بهترین مرکز خرید باکو

منبع وب سایت کارنوال | نویسنده زینب شیرازی

شهر بزرگ و ساحلی باکو، یکی از گزینه های پیشنهادی و مورد توجه برای سفری خارجی و ارزان قیمت بوده که به تازگی مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است. شهری زیبا و مدرن که با قدری گشت و گذار در خیابان هایش، بیش از همه ساختمان های جذاب و برج های متفاوتش به چشم می آیند. پیش از این هم به باکو سفر کرده بودیم و علاوه بر بررسی نکات و دانستنی هایش، برخی از مشهورترین جاذبه هایش را هم از نزدیک دیدیم. امروز همراه کارناوال باشید تا باز هم به باکو برویم و این بار با یکی دیگر از ترین هایش آشنا شویم.

وقتی انگشت روی مرکز خرید پارک بلوار می گذاریم، می توانیم بدون معطلی عنوان بهترین را برایش انتخاب کنیم، چرا که محلی فوق العاده برای خرید، تفریح و البته صرف غذاست. این مرکز خرید جذاب که در مرکز شهر باکو قرار گرفته، محلی با فروشگاه های معتبر و شناخته شده دنیاست که در کنار خود آسمان نمایی جالب، سینمایی مجهز و فود کورتی وسیع دارد. البته شهربازی هپی لند و سالن بولینگ این مجتمع شش طبقه را هم نباید از قلم انداخت. همراه کارناوال به بازارگردی متفاوتی در شهر باکو بیایید.

مرکز خرید پارک بلوار باکو

چرا مرکز خرید پارک بلوار؟


بهترین مرکز خرید پایتخت آذربایجان است.

این مرکز خرید نه تنها برای گردشگران، بلکه برای ساکنان باکو نیز بسیار جذاب است.

پارک بلوار مرکز خریدی شکیل، مدرن با امکانات جالبی چون سینما، آسمان نما و فود کورت است.

طیف وسیعی از محصولات چون پوشاک، کیف و کفش، جواهرات و … را می توانید از پارک بلوار تهیه کنید.

آشنایی با مرکز خرید پارک بلوار | Park Bulvar

پارک بلوار بی شک بهترین مرکز خرید شهر بزرگ باکو است که می توانید آن را در رتبه اول جاذبه های این پایتخت مدرن قرار بدهید. جالب است بدانید که پارک بلوار نه تنها انتخاب گردشگران و مسافران شهر باکو است، بلکه در میان ساکنان این شهر نیز محبوبیت بسیاری دارد. مردمان باکو این مرکز خرید دوست داشتنی را نه فقط برای خرید، بلکه برای خوش گذرانی و صرف غذا و نوشیدنی نیز انتخاب می کنند. مرکز خریدی که وسعتی 17 هزار متر مربعی دارد و جذابیت هایش تنها به فروشگاه های لوکس و برندهای شناخته شده اش محدود نمی شود و امکاناتی چون فود کورتی وسیع، آسمان نما یا پلانتاریوم، شهربازی، 6 سالن سینما، آتلیه عکاسی، سوپرمارکت، رستوران هایی خصوصی و پارکینگی با 550 جای پارک نیز از آن جمله هستند.

مرکز خرید پارک بلوار، مجتمعی شش طبقه در مرکز شهر و در بلوار باکو است که با ایستگاه مترو ساحل تنها چند دقیقه فاصله دارد. وقتی به این مرکز خرید می رسید، بلافاصله معماری متفاوت و بخش شیشه ای و رنگین آن نظرتان را جلب می کند. ظاهر مدرنِ ساختمان، ترکیبی از معماری شرقی و هنرهای غربی است که از دیدنش لذت خواهید برد. مرکز خرید پارک بلوار در مجموع 99 فروشگاه را در خود جای داده که اغلب فروشگاه های مجلل و کافه هایش را در دو طبقه اول خواهید دید. از مشهورترین برندهای موجود در این مرکز خرید می توان به نام های آشنایی چون پیر کاردین، بنتون، منگو، آدیداس، کالینز و … اشاره کرد. خوب است بدانید که پارک بلوار با هزینه ای برابر با 41.5 میلیون دلار ساخته شد و با افتتاح خود در سال 2010 توانست بیش از 700 موقعیت شغلی ایجاد کند.

ارزیابی هزینه

مرکز خرید پارک بلوار فروشگاهی با برندهای معتبر است و شما طیفی از محصولات متوسط تا گران و مجلل را در آن خواهید دید. با این حال خوب است بدانید که خرید در باکو، به نسبت تهران و در مقایسه با برندهای نام آشنا، برای شما ارزان تر تمام می شود.

در ادامه همراه کارناوال به طبقات این مرکز خرید سر می زنیم و با محصولات آن آشنا می شویم.

مرکز خرید پارک بلوار باکو

طبقات مختلف مرکز خرید پارک بلوار

همان طور که گفته شد، مرکز خرید پارک بلوار در مجموع 6 طبقه دارد که البته دو طبقه آن در زیرزمین واقع شده اند. اغلب فروشگاه های معتبر مرکز خرید در طبقات اول و دوم قرار دارند و سایر امکانات چون رستوران ها، کافه ها، شهربازی و … در باقی طبقات به چشم می خورند.

در ادامه به معرفی امکانات و مغازه های هر طبقه پارک بلوار می پردازیم:

1- طبقه اول

در طبقه اول 22 مغازه مختلف از پوشاک، لوازم ورزشی و … به چشم می خورد.

از جمله فروشگاه های شناخته شده این طبقه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آدیداس | Adidas

بنتون | Beneton

دبنهامز | Debenhams

کوتون | KOTON

منگو | Mango

نایک | Nike

و …

منبع: کارناوالپارک بلوار

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 16 =

j